Mariya Trofimova

CeraVe Активний гель-догляд. Зачарована чи розчарована?

CeraVe Активний гель-догляд. Зачарована чи розчарована?

Він у мене пів року сидів в розділі "Обране" і саме після челенджу #wishlistmakeupclub я вирішила його придбати.

Дано:

Жирна шкіра, камедони закриті та відкриті поодинокі запалення.

Термін тестування:

3 місяці, 2 рази на тиждень.

Що в складі:

  1. Aqua/Water - Вода, яка є розчинником і базовим компонентом багатьох косметичних продуктів.
  2. Glycerin - Гліцерин, відомий як зволожувач, допомагає зберігати вологу в шкірі.
  3. Sodium Hydroxide - Гідроксид натрію, використовується для регулювання рівня pH продукту.
  4. Glycolic Acid - Гліколова кислота, альфа-гідроксикислота (АГК), використовується для відлущення верхнього шару шкіри, зменшення забруднень та покращення текстури шкіри.
  5. Lactic Acid - Молочна кислота, інша АГК, відлущує, зволожує та робить шкіру більш м'якою.
  6. Salicylic Acid - Саліцилова кислота, бета-гідроксикислота (БГК), використовується для очищення пор шкіри та боротьби з акне.
  7. Niacinamide - Ніацинамід, вітамін В3, має різні корисні властивості для шкіри, включаючи зменшення запалення та регулювання виробництва масла.
  8. Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop - Цераміди, натуральні ліпіди шкіри, що допомагають зміцнити бар'єрну функцію шкіри та зберегти вологу.
  9. Carbomer - Полімер, використовується для створення консистенції продукту.
  10. Cetearyl Alcohol - Змішаний жирний спирт, використовується як зволожувач та емолієнс (зволожуючий і згладжуючий компонент).
  11. Behentrimonium Methosulfate - Компонент, що використовується як зволожувач та засіб для зменшення статичкої електрики в волоссі.
  12. Triethyl Citrate - Цитрат триетилу, може використовуватися як антиоксидант або регулятор запаху.
  13. Sodium Hyaluronate - Гіалуронова кислота (гіалуронат натрію), відома своєю зволожуючою властивістю та здатністю зберігати вологу в шкірі.
  14. Sodium Lauroyl Lactylate - Лауроїловий лактилат натрію, може використовуватися як зволожувач та загуститель.
  15. Cholesterol - Холестерин, допомагає відновити бар'єрну функцію шкіри та зберегти вологу.
  16. Chlorphenesin - Клорфенезін, консервант, який допомагає запобігти росту бактерій та грибків у продукті.
  17. Disodium Edta - Дисодій едентат, хелатуючий агент, використовується для підтримки стійкості продукту та підвищення його ефективності.
  18. Hydroxypropyl Guar - Засіб для створення текстури та структури продукту.
  19. Caprylyl Glycol - Зволожувач та консервант.
  20. Xanthan Gum - Загуститель та стабілізатор текстури продукту.
  21. Phytosphingosine - Фітосфінгозин, сполука, яка може мати властивості для зміцнення бар'єрної функції шкіри.
  22. Benzoic Acid - Бензойна кислота, консервант.
CeraVe Активний гель-догляд. Зачарована чи розчарована?

Кислоти у догляді для мене не новинка, до нього активно використовувала The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution https://club.makeup.com.ua/post/14016/

(в період використання CeraVe ним не користувалась).

Концентрація кислот:

Глікогелева та молочні (АНА) - 5,5%

Саліцилова (ВНА) - 2%

Що цей пілінг собою представляє?

Прозорий гель середньої густоти майже без запаху (десь там дуже-дуже далеко можна почути трохи "аптечності").

Потрібно буквально краплинку на все обличчя, комфортний у нанесенні завдяки гелевій текстурі. Навіть при наявності запалень не пече, не залишає липкості після висиханні, не тільки не стягує шкіру, а навпаки зволожує (але все одно потрібно закривати кремом).

Не потребує змивання.

На ранок обов'язково SPF.

Спершу не відбувалось нічого, з тижня другого я помітила, що кількість комедонів збільшується, частина трансформується у запалення, а сальні нитки на носі все темнішали і темнішали.

Я була готова до запалень, але не до такого.

Мене вистачило на 3 місяці (а продукту ще, мабуть, на пів року), на обличчя без сліз не глянеш.

Грішити було ні на кого окрім нього, бо всі фігуранти догляду були зі мною 3-6 місяців.

За місяць без нього зрозуміла, що шкодив не стільки він, скільки його бездіяльність.

Рятувати ситуацію прийшов кривавий пілінг The Ordinary.

Ні він не "зцілив" все за один раз (але сальні нитки з першого разу таки висвітлив), кількість нових комедонів значно зменшилась, старі поки на місці.

Маю два варіанти чому так, або виявився заслабкий або стара добра "індивідуальна реакція".

Спускати на нього всіх собак не буду, в принципі сама могла прикинути, що менша концентрація кислот може вплинути на результативність.

Дякую, що дочитали до кінця❤️.