Kizza

Туторіал Макіяжу Cheshire cat

Туторіал Макіяжу Cheshire cat

Я дуже-дуже хочу робити суперпокрокові туторіал, але часто-густо виходить з категорії "як намалювати сову".

Туторіал Макіяжу Cheshire cat

Ідея була підглядена у коліжанки по MUC. Але ж завждихочеться додати в цю ідею щось своє. І я почала шукати. Ми маємо три канонічні Чеширські коти чиї образи міцно заклались в попкульті.

1. Дісней 1951 року (мультик)

2. Дісней Тіма Бертона 2010 (фільм)

3. American McGee's Alice 2000 (комп'ютерна гра)

Графоністий кіт Тіма Бертона одразу відпадає, адже в мене немає такої кількості відтінків зелено-блакитно-сірого, плюс промальовувати зуби можна було б доскону. Він має багато дрібних деталей, а я відсутність художнього таланту. Тому його я відкинула, взявши з його образу тільки трошки смужечок на лобі і мохнату мармизку.

А от з першого і третього кота хотілось взяти багато чого.

Олівцем Lamel, той що каял такого сливового кольору малюю носа) чому почала з носа, щоб розуміти де буде посмішка) Книжковий кіт, коли зникає - посмішка зникає останньою. А в мене посмішка з'явиться однією з перших елементів😸

Олівцем для брів від Lamel роблю розмітку майбутнього котячого рота, одразу промальовує зуби і губи (цей елемент ми позичимо з комп'ютерної гри) Розмітку роблю по незакріплено у ВВ від Missha. Щоб в будь який момент можна було легко стерти і наново намалювати наш ескіз😅

І одразу зафарбовую зуби. Я вирішила принципово не використовувати грим і тому всі продукти для даного образу можна купити в магазині де продається косметика. Тут я використовую білу частину палітра підводок з лінійки Hope. Перепрошую за жахливий вигляд палітри, просто в мене розлився в неї стакан води. Вона просохла, стала виглядати геть неапетитно, але свої функції продовжує виконувати на всі 100👍 Пухнастим розтушувальним пензликом зафарбовую зубки.

Тим же пензлем і тією ж палітрою підводок напівпрозоро розфарбовуємо губки: тут суміш фіолетового, білого і рожевого. На мою думку поки все "йде" чудово

Кольорову гаму я візьму з класичного мультика. Там у кота двокольорова морда і жовті круглі очі. Під таку хижу пащу круглі очі виглядали б чужорідно, плюс хоч я і піднабрала у вазі але не до розмірів морди пана кота з мультику, тому очі треба витягувати. Ну і так з'явилась така форма очей. Питання було як зробити зіниці? Жовтих лінз я не маю, ідея пішла зробити жовту окантовку навколо очей. Десь там же, я вирішила намалювати зіниці на закритих очах. З заплющеними очима це був той ще квест, адже у мільтяшного котика зведена косоокість (коли очі косять до носа). Значить і у моєї інтерпретації повинно бути теж так. Відчуття симетрії в мене ще менше аніж художнього таланту, тому для мене це було важко 😅😅😅

Так як чорна підводка знову десь загубилась - в хід йде безпрограшне комбо "Дюралайн+чорна розсипушка Lotus Flower" - тонким пензлем замальовую рота і наводжу зіниці. На фото бачу що чогось так конкретно не вистачає. Беру дуофібру від Topface (на яку я жалілась в розчаруваннях), вмочую її довгий білий ворс і отримую шикарний мохнатий результат. Так оті білі дрібні шерстини це результат роботи тим пензлем. Ну і фіолетові з рожевими теж🫣🩷

Чорним тонким пензлем обмальовую контур очей, губ. Тут з'являються смуги на шиї. Фіолетове і рожеве наповнення це тіні, а яскраво фіолетові смужи палітрою підводок від Lamel. Я забула написати, що жовтий колір очей - це жовта смуга з палітри підводок. А носик це відтінок Botticelli з палітри Lamel.

В цей момент я побачила що мої брови дуже видно і взяла рожеву туш від Colour Intense і їх пофарбувала. А щоб було менше видно мої вії їх я профарбувала жовтою тушшю Colour Intense 🤗. Залишками чорної суміші я організувала брови що піднімаються стрімко вгору. У мультяшного кота брови "комами" і округлі. У ігрового брів немає, але є візерунки які на мою думку були б зайвими. Тому зупинилась на цьому варіанті.

Трошечки зблизька даний макіяжик

У мультяшного кота вуха стирчать посеред голови і не розведені. Обручі всі з розведеними вушками, то ж я викрутилась наступним методом: взяла у малої зайця і закріпила його за вуха на голові шпильками 🤣😅

Що по часу спитаєте ви? Сіла в 11:26 закінчила фоткаться в 13:20. Впринципі доволі оперативно впорались😅🤣

По палітрах тіней: Parisa Neon Demon, Lamel The Myth of Utopia та ABH Alyssa Edwards.

Про ці палітри туть:

https://club.makeup.com.ua/post/17439/ - Lamel

https://club.makeup.com.ua/post/7019/ - ABH

https://club.makeup.com.ua/post/2341/ - Parisa