Kizza

Туторіал макіяжу Грінча

Туторіал макіяжу Грінча

Вчора в мене був бій з мобільною версією Makeup, то ж якщо Ви бачите цей допис, то я таки виграла. Почнемо з того, що я обожнюю Грінча, це доволі крутий і цікавий персонаж. Такий собі антигерой, як це зараз популярно🤣

В своєму макіяжі я не хотіла пухнасто-занадто милого персонажа як в мультику 2018 року, то ж в якості референсу в мене Грінч Джима Керрі та Грінч з олдового мульта. Брови візьмемо з мультфільму, а решту в Джима.

У Грінча жовті очі, то є для образу необхідні жовті лінзи. В мене це Yellow Werevolf, бо там є чорний обідок. Так очі виразніше, ніж просто жовті були б. Було б взагалі дуже круто знайти лінзи на все око, але доставка б зайняла болюче довгий час. А в Україні краще за ці нічого б не підійшло під мій макіяж.

У Грінча мордаха має пухкий простір між губою і носиком, де мають бути вібриси, як у кота чи собаки. Сам носик знаходиться дуже високо. Тому треба формувати новий профіль. Нормальні люди роблять це за допомогою накладок, але хтось на ім'я Kizza до сих пір не спромігся зробити зліпок обличчя, тому буде викручуватися з тими матеріалами, що наявні. Ви скажете - так можна ж зробити на пласкій поверхні. Так, можна - але якщо вже заморачуватись, то краще вже робити так, щоб сиділо зручно і чудово.

Отакий Лицехват в мене вийшов🤣 профіль піднято за допомогою ватних дисків і тонких серветок.

Носик планувався теж із серветок, але на фото видна інша, глянцевіша і твірдіша текстура - тому в хід йде полімерна глина. Зліпили>текстурували>зварили. Так, іноді, глину можна варити, щоб не запікати 😉 Причепили на рідкий латекс

А от і перше фіаско. Розмальовувати себе я вирішила аквагримом. Я думаю ви розумієте до чого я веду😉 Аква і папір🫣 звісно що мої чудові зморшки почали топорщитись. Відклеювати і перероблювати бажання не маю, то ж після висихання вирішила "проармувати" поверх латексом. На цьому етапі долала об'єму області під носом запхавши туди частини серветки.

Коли основа висохла, я намалювала собі стрілки, профарбувала вії, наклеїла штучні вії і заповнила повіко ґліттером на клейкій основі. Чому так? Щоб великі часточки не нападали в очі, а лишились на віях😁 Тінями зелених і жовтих відтінків зробила shades and lights, тонким пензликом і чорним аквагримом організувала брови і зморшки. Переходимо до фіналу 🥰

Трошки близьких ракурсів на деталі макіяжу💚 І так, тут з'явилась червоненьку губка💋

Я використала наступні засоби і матеріали:

  • Аквагрим Mehron Paradise - він хороший, еластичний з ароматом кокосика.
  • Рідкий латекс Mehron з пензликом - аромат жахливий, але свою справу робить добре. В мене ще є латекс іншого виробника - пахне аналогічно 😵
  • Гліттер від Lamel - чудово фіксується, не сильно відстрілює ґлітеринкамм. На очі бажано не наносити🫣
  • Туш Lamel. Під накладні вії я б воліла більш жорстку туш, але ця попалась під руку - тому чому б і ні. Впоралась чудово.
  • Вії Ardell Wispies - хороші вії, м'які, тонкі не відклеюються.
  • Помада Vinyl у відтінку Wicked
  • 200 грам канекалону
  • Палітра Matte Brights від Beauty Bay

А куди ж без них 🤣 не дивлячись на те, що впринципі мій Грінч мені дуже подобається, мене дуже дратує папір в мене на обличчі🫣 Чим більше дивишся на нього тим видніше він стає. Можна звісно спробувати погратись з воском чи іншими матеріалами, але найлегший і приємний варіант - це будуть накладки.

Тому Мейкап громада, я обіцяю що до наступного Різдва я таки навчусь робити накладки і презентую Грінча вже на іншому рівні 💚

Дякую, що читаєте😉

PS: на все про все в мене пішло 3 години 😁