Мої марафони
Закрию для початку цю обіцянку. Помадка полежить до завтра😅
Що таке макіяжні марафони?
Це така собі гра, де ведучий (організатор) задає тематику, яку треба повторити. Макіяжні марафони поділяються на вільну інтерпретацію образу чи інтерпретацію з певними обмеженнями чи завданнями.
Звісно це може бути марафон де йдеться про боротьбу лайків, або там де обирають переможців самі організатори та спонсори. Другий звісно чесніший, але є нюанси. По часу виконання зазвичай дається на один образ від трьох днів.
Мої марафони
Їх поки було два🤣
Так, небагато, проте можна зробити певні висновки.
Перший був з конкретними завданнями, тобто були обов'язкові елементи. Все було на новорічну тематику. (Бо марафон був передноворічний😉)
Було 4 образи на кожний давався 3 дні. І основними завданнями були "сторіз, допис і рілз" з відмітками організаторів, спонсорів і хештег марафону.
Обирались переможці організаторами + були номінації від спонсорів.
Тема макіяжів: "Різдвяний пряник", "Ялинкові прикраси", "Ґрінч" і "Різдвяна цукерка".
В прянику треба було обов'язково коричневі елементи з білою обводкою, в ялинкових прикрасах власне ялинка і різнобарвні кульки, ґрінчовий макіяж повинен мати в собі пізнавані елементи зовнішності героя і в цукерці повинно прослідковуватися елементи різдвяного посоху чи круглих цукерок і обов'язкова гама з білих і червоних відтінків.
Мої фаворити - це Ґрінч і Цукерка, бо пряник я робила тремтячими руками бо це перший образ. А от ялинкові прикраси - то мій особистий провал. Плюсом марафону було те, що необов'язково було копіювати образ, а дотримуючись певних умов можна було інтерпретувати по-своєму.
Другий марафон
Як кажуть "з пилу, з жару". Він ще не закінчився, мені ще треба зробити рілз на останній образ. Про те, як я робила перший образ - "Купідон, стадія закоханості" я вже писала.
Другий образ був вистражданий, бо що робити на "стадію щирого кохання" я взагалі не уявляла. А третій образ я впринципі одразу візуалізувала собі як воно буде.
Спочатку я думала тримати одну тему, але з вікінг-тематики мало що можна вичавити в плані кохання (або мені просто не вистачило уяви😅). Тому пішла в сердечки і стразики🤣 доречі ті сердечки я зробила пігментом, що тінтує тому в третьому образі проскакують "тіні пройденого кохання💔".
Переможці будуть відомі 25 лютого, проте я на перемогу не претендую і буду дуже здивована якщо переможу.
Чого так невпевнено?
Я просто тверезо оцінюю свої роботи, що вони реально по вправності не завжди дотягують до робіт інших учасників. Десь не вистачає креативної зйомки відео, а десь банально макіяжних скілів. Я от не вмію робити філігранно тонкі та чисті роботи. Мені банально ліньки користуватись програмами обробки фото (максимум - чуть яскравості/контрасту, обрізка по формату, чи виготовлення колажів), а то все займає силу-силенну часу.
То нащо ти цим займаєшся?
Відповідь проста - розвиток, пошук "власної родзинки". Бо після другого образу у більшості учасників вже прослідковуються притаманні їм "фішки" і їх звісно можна підгледіти для наступних образів або ловити натхнення 💕. Хтось робить напір на ефект неочікуваності (це я🤣), є дівчата, що просто богині бодіарту, є майстри бутафорії, є повелительки різних абстракцій, які можна інтерпретувати в тему завдання. От скріншот не всіх учасниць марафону про кохання. І ви бачите, яка розбіжність у виконаннях і скільки всього цікавого дівчата придумують🩷
Як перемогти в марафоні?
Перше - якісна картинка. Це база, без неї нікуди.
Друге - завжди дивіться на організатора. Зазвичай людина підсвідомо вибирає подібне тому, що робить сама.
Третє - виконання всіх умов конкурсу. Бо банально можна бути на голову вище за всіх але отримати дискваліфікацію за невиконання умов конкурсу.
Про що треба забути, якщо ти хочеш "марафонити"
Забудьте про те, що в марафоні можуть брати участь люди, що займаються макіяжем на професійній основі. Мають апаратуру, світло і тд. Це звісно з категорії "абідна", але дійсно важко не втратити запал участі коли в марафон вривається тіктокер-багатотисячник або відомий б'юті-блогер.
Просто треба зрозуміти, що вони не одразу стали такими і пройшли свій шлях до того, де вони є зараз. Важливо тверезо оцінювати свої сили.
Не ображайтесь на організаторів, якщо вони не репостять ваші образи - по перше, якщо учасників багато - то можливо Вас не одразу помітять, або якщо забагато репостів - може прилетіти бан на сторінку.
І на мою думку - забудьте, що можна "зіскочити". Пробуйте таки завершити і ставити відмітки, що ви пройшли і осилили всі образи☝️
Висновки
Марафони - це про веселощі.
Марафони - це про народження креативу в стиснуті терміни. Марафони - це пошук та відшліфування сильних сторін. Марафони - це про знаходження нової аудиторії та презентації себе.
З іншого боку - готуйтесь, що може бути складно, що це забирає час. В середньому в мене на фарбування і зачіску витрачалося 2-4 години, це без виготовлення бутафорії. І не забуваємо, що в нас є ще навчання, робота, родина і тд. Тому готуйтесь що десь треба буде суміщати, або жертвувати сном і вільним часом.
Коментарі (0)