MAXIMOVA🌷

MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️

MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️

Цей бокс я отримала в якості презенту від бренду, дякую, ви дуже уважні до споживачів та ведете приємну комунікацію💘

Всередині мене чекали маленькі баночки шампуню і кондиціонеру по 85 мл для зміцнення та сяйва волосся, і повнорозмірний спрей-кондиціонер для легкого розчісування🥰 Все було загорнуто папір, який приємно шуршить при розпакуванні. Виглядає все в стилі бренду дуже мімішно і красиво!💗

MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️
MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️
MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️
MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️
MERMADE засоби для волосся🧜‍♀️

Вона має отримати окрему увагу! Окрім яскравого кольору має дуже креативний текстовий дизайн. Тримаючи такий пакунок в руках, ти вже розумієш, що вміст також порадує!

Якби я була котом, залізла б у цю рожеву коробочку і вважала її своїм Барбі-будиночком😂💕

Спеціально для любителів позависати на таких відео😉

Я тестувала засоби і можу тепер поділитись враженнями.

Зручність у використанні:

  • шампунь легко витікає з баночки, користуватись комфортно
  • кондиціонер має доволі густу консистенцію але видавлюється добре, залишки з дна можна дістати відкрутивки кришку
  • спрей чудово розпилюється хмаринкою, не плюється

Аромати:

приємні але трошки не мої, є якась нотка яка мені не дуже довподоби, та це індивідуальна штука, я впевнена в бренду можна легко знайти свій аромат👌 Запах від засобів на волоссі залишається не сильно вираженим і не заважає.

  • шампунь прозорий з рожевим відтінком, гарно піниться, добре промиває волосся, не до скрипу (не люблю таку дію шампунів). Промиваю завжди два рази, по об’єму використала десь столову ложку
  • кондиціонер білого кольору, відчувається на волоссі ефектом водоростей (це коли пасма вологі і слизькі), витримувала десь 5-7 хвилин, після. Волосся стало більш гладеньке, розплутаніше і м’якіше.
  • спрей наношу на віджате рушником волосся, розпилюю по всій довжині. Дійсно відчувається полегшення при розчісування.

Загальний ефект після цих засобів мені сподобався😊 Волосся в гарному стані, чистоти вистачає на два дні (це моя норма). Головне, що не виникло сухості шкіри голови, іноді маю такі проблеми з шампунями.

На відео ви бачите стан волосся без жодних інших стайлінгів окрім даних засобів Mermade. Помітно, що розпухнастились мої «торчуни», не вистачає незмивного догляду та олійки, які я завжди використовую. Але зверніть увагу, волосся блищить і воно розсипчасте🫶

Загалом я залишилась задоволена! Дякую за можливість познайомитись поближче з брендом💗