Strange Love

Кератинове випрямлення в домашніх умовах

Кератинове випрямлення в домашніх умовах

Я з 11 років боролася зі своїм жорстким курчавим волоссям. Пробувала curly method і мені навіть вдавалося перетворити копну на шикарні локони, однак я так і не полюбила себе з кучерями.

Коханий бачив, як я завжди страждала від паклі на голові, як таскала утюжок навіть в Карпати на відпочинок. Якось я промовилась, що хотіла б спробувати кератин. І чоловік на річницю подарував мені цілий набір препаратів😄 Обирав серед тих, що на слуху. Тому придбав Inoar G-Hair.

Дотримувалася усіх правил. Наносила щедро. Добре проходилася прасочкою. Все пройшло на ура. Ефект мене вразив з першого ж використання. Я реально забула про праску на 3 наступні місяці. На фото до та після першої процедури.

Через декілька місяців я повторила процедуру. Потім ще раз через півроку. На цей раз ефект був не такий очевидний. Але на фото до ви можете бачити, наскільки добре волосся виглядало навіть перед повторним нанесенням: не порівняти з тим, що було до кератину. (До слова, руда пляма на волоссі по довжині- то таке освітлення в кімнаті, не звертайте увагу)

Я цілком усвідомлюю шкоду від процедури та механізм дії кератину. Знаю, що вона не має нічого спільного з лікуванням і т.п.. Однак кератин подарував мені 2 роки з волоссям мрії. Я забула про прасочку та пухнастість від найменшої вологи. Я реально прокайфувала, лише раз у 3-4 місяці забирала кінці в салоні і все. Мені навіть вдалося відростити довжину.

Моє волосся згубило постійне бажання стати світлішою + стрес. Кератин справді не любить, коли його освітлюють. А я обожнюю блонд, ще й у закритих техніках. Плюс на початку війни я не мала змоги користуватися безсульфатними шампунями. Тому кілька місяців тому постриглась.

Через гормони, які я приймаю, структура волосся дещо змінилася і я не бачу сенсу знову повертатися до кератину. Однак якщо курчаве волосся знову полізе, без сумнівів повернуся до кератину. Він давав мені більше, аніж шкодив.