Євгенія 👩

Непогані рум'яна на кожен день👌

Непогані рум'яна на кожен день👌
Непогані рум'яна на кожен день👌
Непогані рум'яна на кожен день👌
Непогані рум'яна на кожен день👌

Всім привіт✌️

У спільноті так часто розхвалювали ці рум'яна, що я не утримувалася від покупки). Рум'ян у мене достатньо, але всі вони в персикових відтінках і я вирішила обрати щось рожевіше і по фото-свотчу мені здалося, що відтінок № 402 "Rouge" просто ідеально підходить під мій запит). У результаті, у моїй косметичці з'явилися чергові персикові рум'яна🤣. Ділюсь враженнями👇

Непогані рум'яна на кожен день👌

Рум'яна представлені в мініатюрній футлярі з дуже хисткого, дешевого пластику, тому користиватися ними потрібно з обережністю та без різких рухів).

Жодних претензій до упаковки не маю, враховуючи супер-бюджетну вартість продукту).

Кришка відкривається на 100 градусів, футляр закриває міцно, до характерного клацання, сама по собі не розкривається.

Вага: 3.8 гр, зовсім крихітка, я навіть не очікувала, що футляр буде на стільки маленьким, але витрата цілком економічна.

Рефіл з рум'янами квадратний, текстура щільно залита і має симпатичне тиснення.

  • Текстура м'яка, шовковиста, не дуже суха, приємна на дотик. Помел дрібний, тому рум'яна трохи порошать при нанесенні, але не критично. Також, у текстурі є дуже легкий, золотистий шиммер, він делікатний, тому у макіяжі його зовсім видно.
  • Від самої текстури я не відчуваю аромату, а ось упаковка пахне пластиком, але це не викликає ніякого дискомфорту.

У мене відтінок № 402 "Rouge", який по свотчу на makeup виглядає як колір запорошеної троянди, а за фактом - це класичний персиковий відтінок, з дуже теплим підтоном та делікатним сяйвом. Колір мені сподобався, він освіжає і не сильно рудить, у макіяжі виглядає красиво).

Однак, момент очікування-реальність все ж таки присутній🤣.

Наступного разу спробую відтінок "Pink Blush" і сподіваюся, що нічого помаранчевого в ньому не буде🤣

  • Рум'яна відмінно набираються на пензлик із синтетичним ворсом і добре переносяться на шкіру. Дуже м'яко розтушовуються, не залишають плям та смуг.
  • Пігментація середня, але податлива до нашарування.
  • Фініш виходить матовим, не наглухо сухим.
  • Добре лягають на шкіру, не підкреслюють текстуру та недоліки шкіри.
  • Стійкість не дуже висока, близько 3-4 годин, потім, колір просто випаровується, але благо, що рівномірно)
  • Освіжають макіяж.
  • Видаляються абсолютно будь-яким засобом для зняття макіяжу, не викликали жодних алергічних реакцій.

За свою ціну - це гарні рум'яна, які підійдуть на кожен день). Повторно куплю, але вже в іншому відтінку.

Якщо порівнювати їх з такими ж бюджетними рум'янами від Eveline (https://club.makeup.com.ua/post/13851/), то Eveline мені подобаються набагато більше)

Дякую за увагу💕