Бабюк Валерія

Кондиціонер для волосся з олійками. Відновлення та догляд.

Кондиціонер для волосся з олійками. Відновлення та догляд.

Кондиціонер від польського бренду Belle Jardin має бюджетну вартість та максимально спрощений дизайн, звичайна пляшечка з розпилювачем, але все ж таки результат, який я помітила після використання приємно мене здивував. Розпорошувати цей кондиціонер можна як на сухе, так і на вологе волосся, але особисто я віддала перевагу другому варіанту, після миття голови наношу цей продукт на волосся парочкою пшиків і практично відразу відчуваю результат. Волосся стає м'яким, більш податливим і відмінно розчісується. Також деякий час на волоссі залишається дуже приємний аромат косметичного продукту. З приводу регенерації, зміцнення і навіть припинення випадіння волосся не можу нічого сказати, оскільки на даний момент борюся з сезонним випадінням і також використовую масу інших засобів, тому складно визначити, що саме дає найкращий ефект, але можу відзначити, що зовнішній вигляд волосся цей кондиціонер точно покращує. Прочитала кілька відгуків про те, що дозатор ламається буквально після кількох натискань, але у мене такої проблеми не виникло, можливо, справа в партії і мені дістався якісніший товар. Загалом, це однозначно досить гідний продукт із бюджетного сегменту і, швидше за все, я придбаю його повторно.

Кондиціонер для волосся з олійками. Відновлення та догляд.