Missmili

Міксуємо два відтінки відтінкового бальзаму від About

Міксуємо два відтінки відтінкового бальзаму від About

Раніше я вже писала про відтінковий бальзам від about hair в кольорі 5.0 Русявий⬇️

Бальзам мені сподобався,тому вирішила придбати ще один відтінок -3.01 Гіркий шоколад

Так як маю доволі світле волосся,то в чистому вигляді Гіркий шоколад звичайно не було планів використовувати,а от заміксувати з русявим-було цікаво(і дарма😂)

Міксуємо два відтінки відтінкового бальзаму від About

Бальзам створений для посилення яскравості натурального кольору,а також підтримки насиченості фарбованого волосся.В складі має кератин який живить і полегшує розчісування волосся.Тримається до 7-ми головомийок)

Не містить-аміаку,перекису і спирту

Відтінок 5.0-теплий русявий відтінок,без попелу

Відтінок 3.01-холодний коричневий відтінок з зеленим підтоном

Звичайно було стрьомно змішувати холодний з теплим відтінком,але я не я,якщо не експерементую😂

Так от

Бальзам має густу консистенцію і приємний ніжний аромат.

Змішувала відтінки в пластмасовій мисочці у співвідношенні 1:1

Наносила після миття голови,на вологе чисте волосся руками,пензлик не використовувала,бо бальзам гарно розподіляється по волоссі і без додаткових інструментів.

Тримала 30 хв,змила теплою водою і скористувалась кондиціонером.

Перед сушкою помітила,що волосся дещо жорсткувате,хоча коли тестувала відтінок русявий,такого не помітила.

Коли волосся вже висушила і уклала,то жорсткості вже не було.

На виході отримала:

Щось між коричневим і русявим відтінком,якщо вам здалось,що ближче до маківки проскакує зелененький,то вам не здалося😂так як в мене частково освітлене волосся,то в деяких місцях холодні відтінки лягають або зеленим або синьо-фіолетовим.

При денному світлі зеленця не так помітна,але сам факт що вона є мене не дуже радує😂

Змилось це неподобство за тиждень.

Висновок- не міксувати,якщо не знаєш правил колористики.