alena.rosee

Гліттер та Глем ✨

Гліттер та Глем ✨

Всім привіт!🖤

Хоч і це час гриму та страхітливих образів, але взагалі не хочется їх робити ... можливо щось зроблю на днях, але

Сьогодні знайшла свої гліттери про які забула і подумала зробити макіяж Сузір'я чи щось таке ...

Але, заграли по радіо Queen, потім Kiss ну і макіяж з присмаком 80-х сам себе створив 😁

Гліттер та Глем ✨

Що та як робити ?

Макіяж і правда простий 🫧

Обличчя:

наносимо тон, консилер , припудрюємо - все як звичайно , румяна я нанесла яскраві та кремові .

Родзинка : хайлайтер з блакитним відливом , в мене такий в палетці Голографік від HM, а ви можете знайти будь-який на свій смак 💙

Брови:

Олівець Патрісія Ледо і як акцент : замість гелю золота підводка Pupa.

Очі:

Промальовуємо каркас , я брала точну тонку підводку Мейбеллін , а порожне замальовувала Евелін. У внутрішній куток наносимо відтінок Шампань.

Коли каркас є, на рухомій повіці наносимо клей для пігмента і пласким пензликом наносимо гліттер само по промальованому обідку. Стараємось щоб не насипалось в очі та під очі)))

Використовуйте гліттер тільки той , що можна використовувати на очі!!! Ніяк не інший.

Коли глітер нанесли , блакитним Голографік приходимось по зовнішніми кутикам чорного каркасу, пвд бровами проходимось матовим світлим олівцем або аквагримом , клеемо стрази на клей (я брала клей для Вій) , клеємо віі, та я ще приклеїла зірочки 🤩😁

Промальовуємо віі в один шар тушью, верхні та нижні )

Губи:

Про губи розповіла тут :

https://club.makeup.com.ua/looks/21633/

Та наче все написала , як вам такий варіант макіяжу 🤩

Відтінки:

Консилер Ламель 402, Eveline замість тону

Lamel Hope відтінок Шампань

Lamel Myth відтінки для губ: Venus , Illusion

Румяна 401

Пудра 13

Олівці 401

Білий аквагрим

✨✨✨

Дякую за увагу! 🖤