Любов Любов

Avon Passion Dance. Спрей для тіла.

Avon Passion Dance. Спрей для тіла.
Avon Passion Dance. Спрей для тіла.

Колись давно (дуже давно, ще коли я була молода 😊), мені дуже подобався аромат Passion Dance. Парфумерія та косметика Ейвон тоді були просто розкіш для нас)
З часом, ця водичка залишилася десь далеко у спогадах, потім їх взагалі зняли з продажу. А коли повернули, то щось мені захотілося відновити в пам'яті, як пахне моя молодість)
Повнорозмірний флакон мені був ні до чого, тому я купила просто спрей (а мініатюри цієї води тоді ще не було).
Піраміда самої парфумований води виглядить так:
Початкова нота: Грейпфрут, Квітка папайї, Лимон
Нота серця: Жасмин, Лілія, Нарцис, Цмин, Чорна троянда
Кінцева нота: Амбра, Ветівер, Дубовий мох, Мускус, Пачулі, Сандал
Це шипр це і не зовсім моє. Але чомусь дуже подобався і надавав впевненості)
Отримавши своє замовлення та протестувавши аромат, була дещо розчарована, тому що , хоча схожість і є, але аромат в цілому дуже бідний. Найбільше чую гіркі та терпкі пачулі, які просто перекрикують троянду і ще якісь квіти.
Користуватися цим спреєм не дуже хочеться. Не уявляю, коли я зможу випшикати весь флакон (а його 100 мл). І ось тепер думаю, брати мініатюру чи буде знову розчарування? Чи залишився аромат таким, як був у 2000 роках? Думки людей тут розходяться, тому напевно треба спробувати тестер спочатку.
Не сподобався мені цей спрей. Аромат в ньому не той. Можливо, тому, що це всього лише спрей, а не парфуми.