Оксана Князєва

Q+A - Заспокійливий лосьйон для проблемної шкіри тіла

Q+A - Заспокійливий лосьйон для проблемної шкіри тіла

Для моєї шкіри холодний період року це стрес ,шкіра стає сухою ,часто з’являється дерматит ,а коли він проходить на тих місцях залишаються пігментні плями 😬

Тож я давно шукала засіб, який би зволожував,не провокував дерматит,та по можливості освітлював ділянки шкіри де є пігментні плями .

І виробник запевняє що лосьйон Salicylic Acid Smoothing Lotion розроблений спеціально для стресової, проблемної шкіри тіла, схильної до появи висипів та буде ідеальним засобом для тих, хто схильний до дерматитів ,прояву акне на шкірі та нерівної текстури шкіри.

Активні компоненти:

  • Саліцилова кислота - бета-гідроксикислота має протизапальну дію.Зменшує кількість висипань і знімає почервоніння та подразнення.
  • Пудра із зерен вівса – стимулює захисні процеси та допомагає позбутися інфекцій. Активує синтез колагену та гіалуронової кислоти, що допомагає розгладити шкіру, а також позбутися сухості та лущення. Ефективно зволожує, прискорює процеси загоєння та регенерації, заспокоює запалення, подразнення та почервоніння, полегшує свербіж при дерматитах різної етимології.
  • Екстракт кори білої верби - забезпечує дбайливу ексфоліацію епідермісу, нормалізує вироблення шкірного себуму, проникає глибоко в пори, де розчиняє сальні пробки, бореться з бактеріями, що провокують висипання.
  • Гіалуронова кислота – забезпечує інтенсивне та максимально глибоке зволоження всіх шарів дерми, запобігає випару вологи. Створює невидимий захисний бар'єр, який запобігає трансдермальній втраті вологи.
  • Мені дуже подобається дизайн цього бренду ,він якийсь такий атмосферний і нагадує щось аптечне 😅
  • Пляшечка з дозатором ,дуже зручно регулювати яку кількість засобу потрібно видавити.
  • Сам дозатор йде з фіксатором ,зазвичай я їх не викидаю бо потім цей лосьйон не зручно брати з собою в подорожі,а так одягнув назад і не переживаєш що крем видавиться.
  • Лосьйон має дуже приємний,легкий тропічний аромат ,солодкого, свіжого кавуна ,(але не такий як жуйка або гель для душу від Mermade 😅,не хімічний) та нектару агави😍. Аромат тримається на шкірі десь до 1 часу.
  • Текстура легка,він наче перетворюється на воду і швидко поглинається в шкіру.
  • На дотик шкіра дуже приємна та ніжна.
  • Зволоження відчувається ,сухі ділянки особливо на ліктях стали м’якшими.

На пігментні плями поки що ніякого впливу я не помітила ,але це діло не швидке , а от на спині прищів стало значно менше 😅 Лосьйон дійсно знімає почервоніння та зменшує кількість висипів.