🌺Крістіна🌺/Тita

Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹2 частина

Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹2 частина

1 Частина https://club.makeup.com.ua/post/21686/

Потім почався новий сезон відомого українського шоу та як же там рекламували ці чарівні вітаміни Perfectil

Чомусь я знову подумала що ось воно, моє спасіння!

І для шкіри, волосся, ногтей! Мені справді здалось що це якісь чарівні витаміни😂(ось як впливає реклама)

Звісно пішла та придбала їх собі. Пропила весь курс згідно інструкції та якихось змін знову не помітила (((🙄😒

Пройшов час.. Я трішки відпустила ситуацію.

Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹2 частина

Десь через 5 місяців починається повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Ну думаю тут зрозуміло що стрес і тд..і це в черговий раз відобразилось звісно на моєму обличчі ))

Ось так виглядало моє обличчя 29 березня 2022 року😭😭😭 фото вище 👆

Оце почався справжній початок жесті

Тут ви можете зрівняти 2 фото з різницею в 2 тижні і бачити як швидко прогресувало захворювання..

Я кожного дня ..дивилася на стан своєї шкіри на обличчі і вона тупо кожний день становилась гірше і гірше ..

Я і так стресувала та мене від цього теж сипало.. а коли мене почало сипати я дивилась у дзеркало то стресувала ще більше 😭😭😭

Це було справжнє порочне коло.

Моє обличчя 17 квітня через 2 тижні після минулих фото👆👆👆

Це був треш. Я була в лютому депресняку і ще й в такому вигляді ходила на роботу ..мені не хотілось жити з такою шкірою.

Ну ви зрозуміли так😂 я дійсно думала що це мені допоможе тож замовила собі ці комплекси

Насправді комплекси дуже достойні, на деякий час вони трохи вирівняли мій психічний стан. Висипання звісно мої не зникли, але трішки навіть менше волосся стало випадати. Так що можете придивитись до них:) зараз як раз осінь, вітаміни нікому не завадять.

Омеги саме цієї і біотину на мейкапі я не знайшла(

Паралельно з харчовими добавками я ще купила собі догляд в виді гелю та крему від Vichy Normaderm. В черговий раз якогось "вау-ефекту" я не помітила, але зараз розумію що це тому що при такому акне однією доглядовою косметикой ну неможливо вилікуватись.. Тож я шукала далі інші шляхи..

3 частина скоро буде :)