DARIIAKOVACH

Я ПРИДБАЛА ЦЕ ЧЕРЕЗ ВАС. LAMEL MAKEUP BROW LIFTING WAX

Я ПРИДБАЛА ЦЕ ЧЕРЕЗ ВАС. LAMEL MAKEUP BROW LIFTING WAX

Я почну як завжди з ліричного відступу. Адже історія моїх брів почалась в 14 років. Саме тоді я почала їх вищипувати і фарбувати. Фарбувала я їх тінями з W називались Diva. У них був відтінок і віск. Насправді вони прям кайфові були, сподіваюсь нічо мені за цю фотку не буде, а як вам ще їх показати(

Брови-це моя улюблена частина, не тіла,а мейку))

Я можу намалювати тільки брови і відчувати себе на всі 100

Чого у мене тільки не було для них,я стільки всього перепробувала

Але найбільше мені подобається ось цей «тренд» коли один гель і всьо🤭

Тому до підбору гелів я відношусь відповідально

Я бачу порівняння гелю і воску, та можу сказати, що якби гель був від брата ln pro, то результати битви були б іншими.

Адже гель ламель хоч і візуально схожий, та програє гелю від лн про

Я ПРИДБАЛА ЦЕ ЧЕРЕЗ ВАС. LAMEL MAKEUP BROW LIFTING WAX

Віск це щось нове для мене, хоча я справді мала ледь не всі різновиди оформлення брів.

У мене майже закінчився got2b і я скажу вам, що він гарно фіксував та погано впливав на шкіру

Бо вона могла лущитись, а також постійно проявлявся білий слід вже в кінці використання тюбику

Отже шукала щось ціленаправлене на брови

Я люблю ламель, люблю вкладати брови, довіряю вам, а ще обожнюю 🩷 колір

Все склалось і ось він у мене

Гайд по фото: без нічого->олівчик і тон->сам віск

Отже, мені подобається упакування, сам вигляд гелю,відсутність аромату,колір,щіточка. Подобається можливість використання кришечки як люстерка

Продукту вистачить надовго,він не забрудниться як гель,адже щіточку можна помити чи взагалі змінити.

Воском можна зробити різну фіксацію,надсильну і легку,це залежить від того,скільки продукту набрати

Я мала змогу скористатись гелем від ламель і він взагалі мене не вразив,як наприклад від лн про) Ви знаєте,бо я його всюди раджу

Але чомусь же я не повторила,а купила віск?)

Бо в гелях мені не подобається ось ця тема з забруднюванням

В цілому віск мене приємно вразив і сподіваюсь він не швидко закінчиться

У нього гарна фіксація,не дивлячись на те,багато продукту чи мало нанесено

Тому ставлю йому 10/10

Дякую, що були зі мною🩷