Skomska Olya

#notscarywithmakeupclub

#notscarywithmakeupclub

За довгий період боротьби за ідеальну шкіру, який продовжується і досі, я спробувала багато різних продуктів і ще стільки ж всього хочеться і протестувати .

Один з улюблених компонентів , від якого я швидко побачила результат -азелаїнова кислота❤️ Вона має протизапальну, антимікробну дію, регулює активність сальних залоз і м'яко пілінгує шкіру. Крім цього, азелаїнова кислота відбілює, тобто допомагає від постакне .

Купуючи сиворотку від Q+A я не мала великих очікувань , але вона мені дуже сподобалась , результат був дуже швидким 😌

Детально розповідала про неї в пості : https://club.makeup.com.ua/post/16127/ .

Протестувавши, нещодавно, нову лінійку для обличчя стан шкіри дуже погіршився, з'явилось багато камедонів, сиворотка Q+A в мене закінчилась , тому вирішила підключити більший відсоток кислоти , та придбала Скінорен гель, який колись вже використовувала по рекомендації косметолога . В сиворотці 8%, а в скінорен гелі 15 % азелаїнової кислоти.

Препарат краще наносити тонким шаром на чисту шкіру обличчя або після тоніка для проблемної шкіри до повного вбирання, ні в якому разі його не можна залишати на обличчі товстим шаром і тоді ніякі хімічні опіки не страшні😌
Наносити його краще на ніч.

#notscarywithmakeupclub
#notscarywithmakeupclub

Активні компоненти : ніацинамід, саліцилова кислота, цинк.

Враження від використання:

  • крем допомагає боротися із запаленнями, підсушуючи їх, та усуваючи за короткий час;
  • перешкоджає виникненню помітних слідів від них;
  • трохи вирівнює рельєф шкіри (азелаїнка з цим справляється швидше);
  • не викликає нових запалень, не забиває пори.
  • економний у використанні
  • не сушить та не стягує обличчя.

Наношу ввечері на очищену шкіру обличчя, уникаючи області навколо очей.

Чередую з іншими засобами, тобто один день скінорен, другий день effaclar duo, третій день відновлення і далі знову по кругу.

Давно хотіла придбати La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+, купила набірчик де був даний крем , про це детально в пості : https://club.makeup.com.ua/post/20487/ .

В склад входить : цинк, термальна вода, пантенол, та ін.

Чудово заспокоює та відновлює шкіру після кислот .

Даний засіб просто мастхев ❤️