Оксана Князєва

#testmakeupclub А ти вже купила віск від Lamel??

#testmakeupclub А ти вже купила віск від Lamel??

Дякую команді MakeUp за можливість тестувати новинки ❤️

  • Віск в картонній упаковці ,в середині невиличка баночка і щіточка.
  • При відкритті має захистну металеву мембрану.
  • Віск прозорий ,по консистенції нагадує дуже густий гель, але на щіточку набирається взагалі без проблем і зусиль ,треба зовсім легенько проводити щіточкою по воску щоб набрати необхідну кількість продукту.
  • Щіточка хороша ,але мені трішки не вистачає довжини ,ще б пару см ,щоб зручніше було тримати 😅
  • В мене брови тонкі (в плані структури волосся) і піддатливі ,тож віск фіксує їх моментально ,роблячи ефект ламінування.
  • Якщо наносити не сильно багато воску на брови то ефекту стягування шкіри не буде ,але якщо перестаратися то буде дискомфортно .
  • Білого нальоту на бровах у мене не з‘явилось ,як буває це з восками.
  • Тримається непогано але не цілий день ,якщо ви спітніли то брови попливуть,тож краще носити його з собою та при потребі поправляти мейк.

Користуватись ним дуже приємно ,в цілому це хороший продукт і однозначно усім рекомендую 🔥

9/10

  • Гель має прозору рідкувату текстуру.
  • Щіточка тоненька ,але для мене вона не дуже зручна ,бо через маленькі зубчики засіб у мене потрапляє на шкіру і залишає після себе плівку ,яка злазить наче шкіра 🥲
  • Гель фіксує не так миттєво як віск ,треба почекати декілька хвилин .
  • Ефект натуральний ,але з гелем брови виглядають більш доглянутими і охайними ніж без нього .
  • Фіксує не надовго,десь години на 2 ,і якось слабенько ,якщо пройтись пальцем ,по вже нанесеним гелем бровам,то на відчуття гелю наче і нема, можна злегкістю змінити форму якщо випадково зачепити рукою .

6/10

Мені дуже подобаються солодкі аромати і думала що цей аромат зайде мені на 100% ,ще й така солодка назва .

Але ..

Спочатку аромат мені здався й правду дуже цікавим ,я відчула аромат цукрової вати і кориці ,але потім з’явився аромат локриці,сильно пряний ,саме такий коли їси локричні цукерки Досить монотонний і не дуже привабливий аромат як для мене.

Солодкуватий ,теплий і трохи задушливий.

Мені взагалі не сподобався але якщо ви фанат локриці то вам повинні зайти.

  • Текстура рідка як водичка,жовтуватого кольору .
  • Аромат приємний ,пахне наче ефірним маслом троянди.
  • Я використовувала тонер тільки у вечірньому догляді ,наносила на ватний диск і протирала обличчя.
  • Поглинається швидко .
  • Шкіра після тонера дуже сяюча та гладенька.

Через деякий час використання я помітила що зявились нові висипи але дівчата які вже користувались гліколевою кислотою запевнили мене що це норма, кислота має відлущувальний ефект ,який при регулярному застосуванні очищує пори ,виганяючи з під шкіри все погане ,та допомагає позбутися прищів ,і треба просто продовжити користуватись.

Я продовжила, справді ,ті прищіки швидко загоїлись і нових більше не з’явилось ,шкіра дуже гарна ,блискуча і рівна.

Мені дуже сподобався цей тонер🔥

10/10