Lily♥️

ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY #notscarywithmakeupclub

ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY #notscarywithmakeupclub
ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY #notscarywithmakeupclub
ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY #notscarywithmakeupclub

Привіт, girls 💗! Щоденний догляд за шкірою, схильною до проявів чутливості – це непросто, але точно не страшно😉!

Я пракчтично постійно користуюсь лише аптечною косметикою, оскільки саме серед аптечних засобів за роки користування, я змогла підібрати для себе найкращі, які повністю справляються з поставленими задачами. Нагадаю, що мій тип шкіри чутлива комбінована. Інколи буває зневоднена залежно від сезону, та стану організму. Серед улюблених брендів у мене сьогодні BIODERMA, AVENE, SVR. Є улюблені засоби також і в Caudalie Vichy та Uriage.

Для щоденного догляду за чутливою шкірою, мені важливо мати наступні засоби:

  • Засіб , який гарно очищає та не пересушує шкіру
  • Тонізуючий лосьйон , можливо з антиоксидантами
  • Зволожувальних крем, який гарно також захищає шкіру та слугує чудовою базою для макіяжу.
ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY #notscarywithmakeupclub
ВСЕ ПРО АПТЕЧНУ КОСМЕТИКУ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ:BIODERMA, AVENE, SVR, VICHY #notscarywithmakeupclub
  • Мус -пінка для очищення шкіри Avene
  • Очищаючий гель Bioderma Sensibio Cleansing Gel
  • Легка очищувальна піна для обличчя Nuxe Very Rose Light Cleansing Foam
  • Гель для обличчя і тіла SVR Topialyse Gel Lavant
  • Міцелярна вода для чутли шкіри Vichy/Bioderma

Про пінку від Avene , я вже багато писала, неоднократно повторювала, тому вона сьогодні номер 1. Приємно вразив засіб від SVR , дуже сподобався, використовую також і для тіла. Гель від Bioderma також чудовий, а пінку від Nuxe рекомендую також спробувати на літо. Щодо міцелярної води, найкомфортніше поки з Vichy. Хоча неодноразово була Bioderma.

  • Мʼякий лосьйон Avene Soins Essentiels Gentle Toner
  • Освіжальний і тонізувальний міст для обличчя Nuxe Very Rose Refreshing Toning Mist
  • Термальна вода Avene/Uriage (влітку)
  • Гідратувальний зволожувальний крем Avene Hydrance Rich Hydrating Cream Avene
  • Легкий крем для чутливої шкіри Bioderma Sensibio Defensive Active Soothing Cream
  • Крем-гель для контуру очей Bioderma Sensibio Eye Countour Gel
  • Заспокійливий крем для обличчя Svr Sensifine Hydra Сreme SVR
  • Зволожувальна емульсія Avene Hydratation Hydrance Optimale Leger (на літо)

Це саме ті засоби, які також слугують прекрасною основою під макіяж.💗

Сюди я хочу віднести два улюблені засоби: гель -гомаж чудово очищує шкіру, достатньо для чутливої шкіри один раз в тиждень та сироватка для сяяння шкіри, аби зробити тон рівнішим і більш здоровим.

  • Гель-гомаж із мікрогранулами Bioderma Sebium Exfoliating Purifying Gel
  • Сяйна сироватка для корекції кольору обличчя Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting Serum
  • Заспокійлива Маска Bioderma Sensibio Mask Soothing Mask

Найкращий для мене на сьогодні серед аптечних тонуючих засобів Mineralblend Vichy

  • Зволожувальний тональний крем Vichy Mineralblend Cream