Alyona Fedyk

Phytorelax Laboratories Instant Reconstruction Milk: пом’якшує, розгладжує та відновлює

Phytorelax Laboratories Instant Reconstruction Milk: пом’якшує, розгладжує та відновлює

Серію з рідким кератином вважаю найкращою з усіх представлених Phytorelax Laboratories. Спершу я придбала шампунь та маску, згодом – молочко, про яке й піде мова. Зараз цей засіб є в моєму арсеналі практично завжди. В той час, коли всі хвалять Davines, я хочу сказати, що це молочко теж варте уваги:) Давайте відверто: Davines отримав відмінну репутацію ще 7-8 років тому, гарно тримається на плаву, але давно має гідних конкурентів. То ж з молочком Phytorelax Laboratories, думаю, варто познайомитись, до того ж, засіб можна придбати в об’ємі 100 мл, так би мовити на пробу.

Phytorelax Laboratories Instant Reconstruction Milk: пом’якшує, розгладжує та відновлює
Phytorelax Laboratories Instant Reconstruction Milk: пом’якшує, розгладжує та відновлює
Phytorelax Laboratories Instant Reconstruction Milk: пом’якшує, розгладжує та відновлює

Формула засобу містить рідкий кератин, який чудово справляється з розгладженням, пом’якшенням та регенерацією волосся. Виробник стверджує, що молочко прибирає пухнастість та статику, але в мене немає цієї проблеми, тому нічого сказати не можу. В цілому, для мого тонкого волосся молочко має пом’якшувальну дію, робить його блискучим і гладеньким, а ще не жирнить та не обтяжує. Рідкий кератин і серацин у складі захищають волосся від термодії (я ніколи не сушу волосся без фену, тож це для мене важливо), а ще у формулі є УФ-фільтр.

Текстура молочка приємна, щось середнє між легким кремом та сироваткою. Я беру зовсім трішки, розтираю у долонях та наношу на вологе волосся. Запах специфічний. Ми звикли, що догляд має пахнути квітами чи щось типу того, тут просто приємний “професійний” аромат, до того ж після сушіння феном я не чую його на волоссі.

Звісно ж, якщо ваші пасма дууууже пошкоджені, то чуда чекати не варто. Їх краще зрізати і вже потім користуватись доглядом Phytorelax Laboratories, аби не доводити волосся до плачевного стану. Молочко Instant Reconstruction – класний додатковий засіб до щоденного догляду. Саме зараз я комбіную його з шампунем та кондиціонером іншого бренду, але ефектом задоволена на всі 100%.