Бернацька Юлія

Серія антицелюлітних засобів від Joko Blend ❄️❄️❄️

Серія антицелюлітних засобів від Joko Blend ❄️❄️❄️

Антицелюлітний скраб для тіла з охолоджуючим ефектом. Скраб сподобався. Приємно скрабує, шкіра після нього ніжна та гладенька. Ефект прохолоди помірний, для мене майже не відчутний. Аромат ментолу доволі таки сильний.

Інтенсивний антицелюлітний крем з охолоджуючим ефектом. Крем добре поглиється шкірою, не залишається липкості. Легкий аромат ментолу. Наносила на стегна гарно розтираючи. Холоду не відчула зовсім.

Штани для обгортання. Поліетилен хорошої якості, вистачить на декілька використань. Розмір підійде на будь-який зріст. По висоті самі штани приблизно 160 см, тому я їх вкоротила.

А ось і вишенька на торті!

Антицелюлітне бандажне обгортання з охолоджувальним ефектом. Бинти добре просоченні рідиною. Хорошої якості. Я обгортала від стегон до колін. Ледве витримала 20 хвилин. Дуже холодять. Особливо це відчувається, якщо просто стояти. В русі холод відчувається не так сильно.

Після змиття ефект прохолоди зберігається приблизно 30 хвилин, але не такий агресивний.

Чесно, кажучи не думала , що буде настільки холодно. Тому наступне використання буде в теплу пору року.

Сироватка для антицелюлітного бандажного обгортання з охолоджуючим ефектом. Нею потрібно просочувати бинти.

Звісно за такий короткий час якихось змін я не помітила, тим паче, що обгортання відкладаю до тепла.

Продовжу користуватись скрабом та кремом.

Дякую Makeup Club за можливість спробувати цікаві та нові продукти для мене.

Серія антицелюлітних засобів від Joko Blend ❄️❄️❄️
Серія антицелюлітних засобів від Joko Blend ❄️❄️❄️
Серія антицелюлітних засобів від Joko Blend ❄️❄️❄️
Серія антицелюлітних засобів від Joko Blend ❄️❄️❄️