Missmili

empty bottles

empty bottles

Привіт)Трішки назбирала пустих пляшечок,з них були засоби які хочеться повторити і які не хочеться

empty bottles

1.Мініатюра міцелярки від Bioderma 100 мл-такого обʼєму вистачило на півтора місяця😱Вона якісно і делікатно знімає макіяж без тертя,не подразнює шкіру і загалом дуже приємна в користуванні))для мене найкраща міцелярка,вже придбала версію в 250 мл))

2.Крем для рук від Uriage-класний,врятував мої руки від невдалого крему від Mermade,як будуть акції буду брати ще.З мінусів-швидко закінчився((В наступний закуп планую придбати крем від Shelly за рекомендацією сестричок Дарина🦉 і @Євгенія

3.Парфумована вода Lancome Miracle-подобався,але повторно наврядче куплю,загалом рідко повторюю парфуми,люблю нове)Спочатку парфум мав аромат свіжих троянд з легкою фруктовою кислинкою,потім коли настоявся став більш фруктовим,кисленьким,яскраво відчувається лічі ,а вже потім троянди)Пахне гарно і жіночно.

4.Мило для брів Ln pro-люблю його.Фіксує ідеально!З мінусів-щіточка набирає забагато продукту і швидко закінчується.Не дивлячись на недоліки повторювати буду)

5.Зволожуючий крем для обличчя від Derma-e 15 мл-в мене мініатюра,пахне мʼяко кажучи не дуже,якось блювотно,також може скочуватись з обличчя,якщо перед нанесенням нанести сироватку і не дочекатися поки вона висохне.І не дивлячись на такі суттєві недоліки крем мені дуже сподобався,для сухої шкіри - ідеально,шкіра після нього неймовірно мʼяка,розгладжена,як база під тон ідеально!Хочу повторити в мініатюрі)

6.Антицелюлітний скраб з ментолом-дуже сподобався,він мега мʼятний і ментоловий,після використання холодок ще довго відчувався на шкірі,на літо такий ефект буде дуже доречним!Сам скраб цукровий,скрабуючі частинки інтенсивні але не дряпаючі,після змивання шкіра і без кремів мʼяка,гладенька і зволожена!

7.Антиперспірант Nivea- якщо ви в пошуках класного антиперспіранту який не залишає білих слідів на одязі,то шукайте далі😅Це не він.

От і все)Гарних вихідних 😉