Skomska Olya

Продовжую знайомство з продуктами Mermade🤔

Продовжую знайомство з продуктами Mermade🤔

Досі тестую та насолоджуюсь продуктами з боксику, які отримала від Mermade. Вдячна за таку можливість познайомитись з брендом🤎

Вже писла враження про пінка для душу MERMADE Coco Jambo : https://club.makeup.com.ua/post/21357/ .

Сьогодні готова поділитись враженнями про парфумований дезодорант з пробіотиком☺️

Взагалі Mermade відкрив в мені нові відчуття, та емоції , адже що пінка , що даний дезодорант , це щось абослютно нове для мене , те чим я раніше ніколи не користувалась , адже завжди мала лише звичайний гель для душу та дезодорант-спрей🙃

Перше , що відразу падає в очі - це неймовірно стильна коробочка в рожевих тонах, з красивим дизайном.

А далі думка: цікаво , а що всередині? який дизайн дезодоранту? якщо навіть пакування таке стильне. (раніше не бачила пакування на дезодорантах, тому для мене це був ефект - ВАУ🔥) ахах.

Відкриваю коробочку і бачу дезодорант , він дуже красивий, ніжний, мінімалістичний дизайн . Якісний пластик . Все запаковано просто на найкращому рівні. Також поверх продукту є кришечка для захисту , яка легко знімається, все продумано просто до деталей😍

Я відчуваю неймовірно делікатний , та ніжний аромат жасміну, трішки відчуваю кедр.

Виробник асоціює даний аромат таким описом: Немає нічого приємнішого, ніж почати свій день з дороги до аеропорту: метушня, чемодан, квиток і паспорт, політ, передчуття подорожі і знайомства з новим містом.

Так і мені це дійсно відгукується, аромат мені нагадує даний період , ранок, свіжість, прохолода, а ти поспішаєш на літак з чудовими відчуттями нової пригоди....кайф✨

Текстура дезодоранту дуже ніжна , приємна на дотик.

Особливості парфумованого дезодоранту з пробіотиком Wanderlust бренда Mermade:

- у складі немає спирту, алюмінію і парабенів;
- запобігає появі неприємного запаху;
- пробіотик регулює бактеріальну мікрофлору шкіри, запобігаючи розвитку шкідливих бактерій;
- нормалізує роботу сальних і потових залоз;
- сік алое пом'якшує і заспокоює епідерміс пахв;
- гліцерин насичує вологою;
- не містить компонентів, які можуть завдати шкоди організму;
- підходить для щоденного застосування;
- дарує приємний аромат.

Наразі для осіннього періоду він ідеально справляється із своєю задачею(цікаво , як буде поводити себе влітку, чи буде достатньо захисту, але це зможу дізнатись лише з часом, хоча це лише дезодорант і він має тільки прибирати запах поту, а в теплий період краще обарти напевно антиперспірант, адже він коригує активне потовиділення), також хочу відмітити , що під час тестування я не побачила білих слідів на одязі, він не скочується, приємний легкий аромат не перебиває запаху парфумів (адже я часто використовую Dove і розумію , як це буає, адже вони дуже інтенсивні)

Склад:

Propylene Glycol, Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Ethylhexylglycerin, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactobacillus Ferment, Limonene, Linalool, Geraniol.

Продовжую знайомство з продуктами Mermade🤔
Продовжую знайомство з продуктами Mermade🤔

Мені дуже подобається , як бренд приділяє увагу дизайну , та деталям😌

Вони чудово складаються в пазл і формують загальну картинку, цим самим приносять приємні враження користовачу🫶🏻

Даний дезодорант однозначно можу рекомендувати, особливо на період осінь -весна, для літа думаю краще обрати антиперспірант, хочааа, не факт) дізнаюсь з часом, можливо і це чудо буде справлятись добре♥️