Skomska Olya

Пінка для душу MERMADE Coco Jambo

Пінка для душу MERMADE Coco Jambo

Нещодавно я отримала подаруночок від MERMADE💕

Це було дуже не сподівано та приємно😍

Більшість дівчаток хотіли отримати відгук на пінку для душу MERMADE Coco Jambo 🥥 і я готова поділитись враженнями .

Це мій перший досвід користування саме пінкою, а не гелем для душу і я вам скажу це неймовірно приємний засіб🥰

Пінка дуже ніжна, легкої текстури, делікатно очищує шкіру, та має мій улюблений кокосовий аромат.

Ключові компоненти:

1) Сік листя алое -- надає шкірі додаткового зволоження, заспокоює та допомагає відновити її; 
2) Гідроксиетил Сечовина -- допомагає відновленню НЗФ (натурального зволожуючого фактору), що впливає на пружність шкіри, позбавляє сухості. Шкіра виглядає гладенькою та шовковистою; 
3) Пантенол - допомагає заспокоїти подразнену шкіру, надає природного сяйва.

БЕЗ барвників БЕЗ мікропластику

Як використовую пінку для душу?

Наношу достатню кількість засобу відразу на тіло, рівномірно розподіляю та ретельно змиваю теплою водою. Пінка має зручний дозатор , мені потрібно 4-5 натисків для одного миття.

Вцілому продуктом дуже задоволена, це моя перша пінка, тому немає з чим порівняти 😌

Приємні відчуття та аромат, шкіра очищена, зволожена, немає відчуття стягнутості🫶🏻

Дякую MERMADE за чудовий подарунок , та можливість протестувати нові для мене засоби !♥️

P/S. Зазвичай, я люблю, коли аромат від доглядових засобів ще довго тримаєтся на тілі, але з даною пінкою такого, нажаль, не сталось. Запах чудовий і відчуваю я його лише в процесі нанесення, як тільки виходжу з душу його відразу не стає🥲

Це лише один момент, який мене особисто засмучує . Тому я зараз довше миюсь , щоб насолоджуватись ароматом😂♥️

Пінка для душу MERMADE Coco Jambo