Zhukovka 🌸

Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !

Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !
Бальзам, який подарували мені до подорожі в теплі краї ! І який так рятує мене взимку !


Ще одна незамінна річ в косметичці , де б я не була 🥥.
По-чесному між дівчатами , бальзами з оновленою формулою від Mermade стали моїм фаворитом в подарунковому боксику 🎁


Про зовнішність 🎀

Це той випадок , коли кохання з першого погляду 😍.
Мінімалістичний та стильний дизайн туби притягує погляд . Зручний скошений аплікатор , який бережно ковзає вустами, зволожуючи їх прозорим бальзамом приємної текстури . Кришечка-закрутка , яка є продовженням туби і виготовлена в тій же кольоровій гамі.
Дивлячись на бальзам можна впізнати серію ароматів бренду. У мене Coco Jambo 🥥
Позаду є уся необхідна інформація
• Склад
• Адреса потужностей
• Знаки
• Застереження
Танцюй , улюблений аромат в твоїх руках

Який ти всередині ?


Кохання з першого погляду переросло у справжнє палке кохання 🥰
Адже те, що приховує красива туба в собі просто скарб!
Бальзам прозорий з лайтовим ароматом солодкого кокосу !
Смак бальзаму теж солоденький і користуватись ним одне задоволення🤤 Зізнавайтесь, так чи інакше ми знаємо смаки всіх своїх засобів для губ ?) Так от, тут він приємний !
Текстура бальзамчику ніжна та приємна , зовсім не липка !
Але найголовніше це те, що мій Coco Jambo має чудовий склад :

Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Synthetic Beeswax, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Rosinate, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Aqua, Parfum, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Sodium Saccharin, Coumarine.

- Оливкова олія прекрасно зволожує
- Олія кісточок абрикосу слугує пом'якшенню та регенерації шкіри
- Касторова олія має заспокійливу та пом'якшуючу дію
- Олія ши , каріте живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає шкіру від впливу сонячних променів і сприяє її відновленню, має протизапальну активність і регенеруючі властивості.
-
Пантенол має загоюючу та регенеруючу дію

Повторюсь....
...це кохання !
Неймовірно якісне зволоження, яке усуває сухість губ і навіть відмерлі кірочки ! Мені достатньо одного-двох нанесень на день , щоб губи були доглянутими та здоровими навіть під час морозів ! Особливого настрою додає приємний аромат та цукерковий смак на губах 🎀
Бальзам дуже економний , для повноцінного нанесення достатньо засобу менше , ніж сірникова голівка . Гарний склад та українське походження також неабияк радують 🇺🇦
Приємна ціна робить бальзамчик доступним для кожної !
Дівчата, якщо ви шукаєте засіб , який покращить шкіру ваших губ і вбереже їх від сухості та тріщин , моя вам щира порада !