ksnklb

Щоб губи завжди були гарні

Щоб губи завжди були гарні
Щоб губи завжди були гарні

Вчора ви могли бачити свотчі на помади Pudra Cosmetics і звісно, багато помади за один раз, її стирання, може погано позначитися на стані губ. Але мої губи не сильно постраждали тому що я використовую Mermade Bubble Gum Lip Balm, от серйозно, рука тільки до нього і тягнеться.

Оновлений дизайн дуже доречний і стильний: цього разу бальзам у непрозорому пластику, а колір залежить від лінійки, у мене Bubble Gum і тому у синіх тонах. Про жуйки нам нагадує ще характерний цій лінійці малюнок: роздута жуйка рожевого кольору, мило і класно.
Носик гладкий, комфортний.
Тепер бальзам не приходить у коробочці, що більш екологічно і за це респект (Хоч як би я не любила ці милі коробочки 🥹).
Ззаді є коротка основна інформація, вказано термін придатності.

Оновлений бальзам має оновлену формулу і конситеція тепер густіша, вона справді нагадує Carmex, як зауважила @O'L , але без печіння. Тепер новий бальзам не тече на губах, не відчувається жирним, він чемно лежить на губах та зволожує їх. Розприділяється комфортно, потрібно зовсім трішки бальзму.
Колір прозорий, без блискіток (дякуюю за це).
Аромат нагадує жуйку: солодкий, має легку кислинку, яка притаманна жувальним гумкам.
На смак солодкий, теж щось є від жуйок, але я намагаюсь наносити максимально обережно, щоб бальзам не потрапив до рота.

Ефект від цього бальзаму чудовий: зволожує, не тече, надає губам легкий приємний блиск. Можна наносити поверх олівців і бальзам не сильно буде розмивати їх.
Користуюсь бальзамом дуже часто, з часом губи не почали сушитись сильніше, навіть навпаки: сухості стало менше.
Можна наносити і як маску наніч більшим шаром, зранку губи будуть у дуже гарному стані, без слідів бальзаму.
За стійкістю бальзам може пережити чашку чаю, та мені всерівно не комфортно їсти чи пити щось з ним через смак бальзаму, який тоді потрапляє у рот.
А при звичайному носінні вбирається до кінця за 3-4 години.

Мені подобаєтсья користуватись цим бальзамом, він зволожує губи на достатньому рівні, супер сухі не врятує, та все ж допоможе з доглядом. Він комфортний у носінні, нікуди не тече, лайтово відчувається на губах, не заважає. А приємний дизайн та компактний тюбик зможе прикрасити будь-яку сумочку чи туалетний столик 😉.

Склад безпечний, має різні складові, що можуть захистити та добре зволожити ніжну шкіру на губах.
Лише залишається одне питання щодо моєї неуважності та недостатніх знань: на сайті виробник обіцяє Plantasoft (рослинний комплекс який за своїми споживчими характеристиками повторює властивості тваринного ланоліна), мені цікаво який компонент у складі відповідає за цю обіцянку.

Caprylic/Capric Triglyceride – натуральні пом'якшувачі, отримані з кокосової олії, емолент.
Cera Alba – бджолиний віск.
Synthetic Beeswax – синтетичний бджолиний віск.
Isopropyl Palmitate – складний ефір ізопропілового спирту та пальмітинової кислоти, емолент.
Olea Europaea Fruit Oil – оливкова олія,
Prunus Armeniaca Kernel Oil – олія абрикосових кісточок.
PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – гідрогенізована касторова олія, емульгатор.
Butyrospermum Parkii Butter – олія дерева ши.
Glyceryl Rosinate – емолент, продовжує термін придатності косметичних засобів.
Olea Europaea Oil Unsaponifiables – оливкова олія, яку отримують природним шляхом з оливок після видалення омилюваної частини олії.
Aqua – вода.
Aroma – ароматизатор.
Tocopheryl Acetate – продукт ацетилювання токоферолу, ефір токоферолу, антиоксидант.
Phenoxyethanol – консервант.
Ethylhexylglycerin – моноалкіловий ефір гліцерину, один із найсильніших «зелених» консервантів
Panthenol – пантенол.
Sodium Saccharin – сахарин натрію, штучний підсолоджувач.