Олифіренко Наталія

Натуральний комплекс догляду для волосся

Натуральний комплекс догляду для волосся

Познайомилась з цими засобами і залишилася дуже задоволенна. По перше це висока якість продукції, враховуючи не високу ціну засобів. Склад засобів теж натуральний, що лише позитивно вплинуло на мій вибір.

А тепер все по черзі. Спрей проти випадіння: великим плюсом є те, що його не треба змивати. Розпилюєш на корені, втер, походив-підсушив і все чудово. Боялася що може обтяжувати корені. Але ні, в цьому плані все ок. Пирскала і на вологе, після миття, і на сухе волосся.

Далі шампунь, ну тут все стандарнтно. Шампунь повинен вимивати волосся, і з цим шампнунь справляєтся на відмінно. Піниться добре, знову ж таки враховуючи натуральність складу. Волосся слухняне і блискуче. Сподобався.

Кондиціонер теж не залишився без моєї уваги. Приємний по текстурі, гарно розподіляється по волоссю. волосся після нього м'яке і слухняне.

Спрей для розчісування теж сподобався. Волосся піля нього слухняне , розчісування в задоволення, бо не висмикується.

В цілому я задоволена цим комплексом. Він дієвий, аромат зеленого чаю з травами мені сподобався, економне використання і висока якість

Натуральний комплекс догляду для волосся