Євгенія 👩

Розпаковка подаруночка)

Розпаковка подаруночка)

Всім привіт✌️

2 березня в мене був День Народження та в цей день мої приватні повідомлення вибухнули теплими привітаннями, приємними побажаннями, серечками та віртуальними обіймами❤️. Дівчатка навіть вітали мене у своїх дописах🥹

Дякую кожній за ці приємні емоції, ви зробили цей день ще кращим💝

Крім теплих слів, я отримала ще й зворушливі подаруночки, причому деякі з них були зовсім несподіваними🥹.

Так, 29 лютого я отримала повідомлення, що до мене прямує посилочка від чарівної Олена Романюк, це було зовсім несподівано, бо я їй не розповідала про День Народження та не називала свою адресу). Виявилося, що вона дізналася про це від інших дівчат та зробила для мене такий несподіваний сюрприз❤️

Звичайно, що це мене зворушило до глибини душі, дуже дякую тобі, сонечко🥹

Тепер хочу бути хвальком (як любить казати Тома) та розповісти, які скарби я отримала у подарунок👇

Розпаковка подаруночка)
Розпаковка подаруночка)

Я отримала дуже гарну листівку та лист із теплими побажаннями, які обов'язково збережу, бо я люблю такі речі - це приємні спогади, які приноситимуть радість навіть через роки). А ще, я дізналася, що в мене з Оленою дуже схожі почерки, ну точно споріднені душі👌

Окрім цього, у коробочці на мене чекало багато б'юті-штучок:

  • Мило у вигляді милого дракончика - таке гарне, що навіть шкода користуватися, а ще воно неймовірно смачно пахне цукерками "Шипучка"). Спочатку я подумала, що це статуетка і пишу Олені: "поставлю собі на робочий стіл"🤣. Коротше, я у захваті від цього малюка).
  • Шимер для тіла Liora, який має неймовірне золотисте сяйво та дуже смачний аромат. Поки відкладу його трошки, до теплих часів, бо хто ж побачить це сяйво під кологотками та флісовими штанами🤣.
  • Бальзам для губ Mayur "Малина" - має розкішний аромат, я вже знайома з цими бальзамами, тому впевнена, що й дія буде гарною. Олена наче прочитала мої думки, бо після "Манго" я хотіла замовляти саме "Малину").
  • Спрей натуральний для розчісування волосся з арганою від Mayur - в мене ще немала жодного продукту для волосся від Mayur, тому дуже цікаво спробувати, бо ви ж знаєте як я полюбляю цей бренд).
  • 2 масочки від Joko Blend, які я також дуже хотіла спробувати, бо вони наробили шуму у спільноті та от-от хотіла замовляти, але Олена випередила мене, точно читає мої думки).
  • Ампульна масочка "Камелія" від Jigott - бренд для мене новий, том звичайно, що цікаво спробувати та познайомитися з ним).
  • Сонцезахисний крем із пробіотиками Beauty Of Joseon - після того, як я розповіла, що не можу потаваришувати з Спф, Олена запропонувала спробувати мені цей пробничок, а раптом це саме той ідеальний варіант). Обіцяю, що обов'язково спробую, коли у мене за вікном зійдуть сніги🤣

Ви тільки подивіться скільки приємностей я отримала у своєму першому подаруночку💓

Мені надзвичайно приємно, дякую Олена Романюк за ці приємні емоції). Доречі, хто ще не підписаний на цю чарівницю, то це терміново треба виправляти🤭