Швець Карина🤍

Подарунковий бокс на річницю від MUC

Подарунковий бокс на річницю від MUC

В мене цілий день не було часу змонтувати відео і викласти, але от о першій годині ночі я до нього дісталася.

Дякую за такий чудовий великий бокс🥰 для мене було несподіванкою вперше за 7 місяців виграти в рандомі.

Я розпаковувала бокс з великою цікавістю, бо ж не знала, що там буде.

Тож давайте разом розглянемо наповнення:

1. A-True Pure Balancing Cleansing Oil (міні)

2. Be Yourself Eyeshadow Palette 08 Be Romantic - мила рожева палетка мені в колекцію, буду тестувати і вчитися користуватися тінями

3. Mavala Clean & Comfort Alpine Softness Micellar Water (міні) - міцелярка в арсеналі завжди потрібна

4. theBalm Big Date Blush - я обожнюю румʼяна, і від theBalm стали для мене найкращим продуктом з боксу. Рада нарешті познайомитися з легендою і обовʼязково поділюсь враженнями.

5. Bourjois Velvet The Pencil Lipstick - холодний рожевий нюд

6. Sebamed Repair Shampoo - міні. З брендом не знайома, цікаво затестити

7. Malu Wilz Eye Shadow Base Tube - це теж дууууже потрібний продукт в моїй косметичці, бо в мене досі не було бази для тіней. Вже хочеться затестити з новою палеткою 🥰

8. Олівець для очей Deborah - я знайома з цим брендом давно в в них класна якість, але на жаль, колір не мій(

9. Пінка для вмивання Weleda - я обожнюю умивашки, в мене їх завжди мільйон у використанні) тут мене трохи бентежить алкоголь на другому місці у складі, але ввечері я встигла вже її спробувати - прикольно пахне сиропом солодки від кашлю, поки враження нормальні) буду тестувати далі

10. Lee Stafford Coco Loco With Agave Coconut Mousse - мус для укладки, має солодкий кокосовий аромат (я до речі фанатка кокосу). В мене давно не було пінок, тож ця точно згодиться для моїх кудряшок з косичок)

11. Зволожуючий заспокоюючий міцелярний шампунь для чутливої ​​шкіри Pharmaceris - судячи з усього формула дійсно мʼяка) шампуней у мене також завжди кілька у використанні, і зараз два на підході до закінчення. Цей якраз вчасно)

12. Rexaline Hydra 3D Hydra-DepolluSkin Gel-Cream - пробничок захисного крему, чекнула склад - поки що виникають деякі запитання 🤔 буду тестувати

13. The Organic Pharmacy Rose Facial Spritz - трояндовий спрей для обличчя, на зиму замість термальної води, коли шкіра пересихає 👍🏻

14. Yoko Spa Milk Salt Plus Aha - скрабчик🫧

15. Phytomer OligoPur Hydra-Matifying Control Cream - матуючі крем-флюїд

16. NoUBA Noubatwin Duo Eyeshadow - тіні-двійки.

Загалом бокс дуже прикольний і різноплановий, проте не обійшлося без неприємностей. The Organic Pharmacy Rose Facial Spritz прийшов до мене напівнаповнений - це добре видно на фото. Дуже дивно, адже обʼєм мініатюрки - 10 мл, а тут просто половина.. а румʼяна theBalm мають термін придатності до серпня місяця. Наче ще і довго, але за цей час я не встигну використати 2,2 г продукту. Не відкривала бокс при курʼєрі та і в цілому не маю претензій, адже це подарунок і я в будь-якому випадку йому рада, але якось ці моменти мене засмутили(

Дякую за увагу😘 а як вам наповнення боксу, цікаве? Чимось користувались?

Зі мною звʼязалася менеджер і дуже оперативно вирішила всі питання. Дякую, Makeup, що приділяєте увагу, цей сервіс дуже цінний🤍