Оксана Князєва

Розчарування від L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude відтінок 2-3

Розчарування від L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude відтінок 2-3

Текстура досить рідка і пахне спиртом.

Піпетка жахлива ,не зручна і в ній велика дірочка з якої просто все тече ,піпетка тільки набирає засіб але не тримає його в середині,сироватка сама витікає з неї без надавлювання .Тож можна випадково просто капнути собі на одяг.

Розчарування від L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude відтінок 2-3
Розчарування від L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude відтінок 2-3
Розчарування від L`Oréal Paris Alliance Perfect Nude відтінок 2-3

В мене відтінок 2-3 ,він нюдовий але трішки з жовтим підтоном ,більше підійде смуглявим дівчатам.

Спочатку відтінок здався мені занадто темний ,особливо на руці ,виглядає як автозасмага .

Але на шкірі обличчя він ніби щезає і залишається тільки трішки жовтуватий відтінок і все

Прищіки,судинні зірочки він повністю не перекриває, треба наносити раза 3 на одне і те саме місце щоб більш менш приховати недоліки .

Так що ,якщо у вас проблемна шкіра то на багато не сподівайтесь, вона тільки робить тон .

В мене шкіра комбінована але скільки б я не зволожувала шкіру перед нанесенням сироватки ,все одно вона сушить шкіру , підкреслює мімічні зморшки,та вже сухі ділянки шкіри.

(сподіваюсь це буде видно на фото ,бо сайт погіршує якість )

Для сухої шкіри вона явно не підходить .

Шкіра після сироватки виглядає не дуже 😬

Мені взагалі не подобається ефект ,виглядає не охайно,видно що на шкірі є тональний засіб ,але недоліки як було видно так і є.

Із єдиних плюсів що сироватка дійсно не забиває пори і не викликала нових подразнень .

❌Не рекомендую ,сироватка коштує +-500 грн,але користі від неї 0