Kizza

Туторіал Хеловінського Гарбузика🎃

Туторіал Хеловінського Гарбузика🎃

Отже для початку перелік матеріалів:

🎃 аквагрим Grimtout оранжевый;

🎃Грим на водній основі Mehron чорний

🎃Восковий грим Mehron жовтий

🎃Палітра Parisa Neon Demon

🎃Штучна кров венозна Mehron

🎃Латекс прозорий Mehron

🎃Палітра Lamel Myth of Utopia

Роблю розмітку олівцем для брів😅

Денний макіяж не знамаю, адже частина обличчя буде його потребувати. На стороні гарбуза я вмиваюсь міцеляркою. Намічаю рота, і планую робити заклепки на лобі.

Промальовуюфальш зморшку, ніби шкіру натягнули.

Наношу пару шарів аквагриму пензлем від Topface. Так. Тим самим , який я лаяла у розчаруваннях. Майже всі мої образи зроблені за допомогою цього пензля. І так я нарешті знайшла його довгим ворсинки достойний застосунок. Тепер він улюблений для аквагриму😅✨

Аквагрим висох і доволі пружний на обличчі. Не тріскається і сильно не мажеться)

На етапі аквагримування я згадала про лінзу. Оченятко маленьке, а лінза велика - то ж мені зайняло десь півгодини на інсталяцію її в око. Не обійшлось і без магічних заговорів, коли ця лінза в останній момент вистрибувала з ока😅

Лінза на місці і переносимося вперед.

Малювала чорні елементи, розбила розмітку згинів гарбуза. Якщо не розставити кольорові акценти оранжевими, червоними і жовтими кольорами - то дуже легко перетворитись замість 🎃 на🏀. Тонким пензлем для нейларту виводила собі чорні смужечки на оці і роті. Для цього необхідна посидючість, але результат цього вартий.

Біле - то латекс, який свіжонанесений.

Трошечки робимо отвори, ніби шкіра злазить і промальовуємо червоно-коричневими тінями. В мене це Botticelli з палітри LAMEL. Доболюю макіяж людської сторони. Заповнюю кров'ю отвори, розношу трохи бризок і формую синці. Зустрінемось нижче☺️

Синці ✔️

Кров✔️

Гарбуз✔️

Шкіра що облазить✔️

Пофоткавштсь я зрозуміла, що чогось явно не вистачає. Щось тут не так. І я зрозуміла. При таких перетвореннях просто неможливо бути з чистою і пухнастою головою. То б взяла пінку і ось мій результат⏬

А от тепер в самий раз. Це і довершило образ Гарбузика.

Фотки 100% додадуться в рандомному порядку. Тому продублюю текстово🥰

Знімаю лінзу

Знімаю латекс

Натираюсь ліпікаром Вмиваюсь

Дитинчатко мене не боїться. Адже з самого дрібнятка знає, що мама іноді перетворюється на щось незрозуміло кольорове.

31.10 робила схожий, але простіший макіяж для прогулянки районом і походу в магазин 😉