ВікторіяS

Шоколадка від I Heart Revolution 🍫

Шоколадка від I Heart Revolution 🍫
Шоколадка від I Heart Revolution 🍫

Обожнюю I Heart Revolution (Makeup Revolution) за доступну ціну, колаборації, гарнючий дизайн. 💫

Замовлення робила "як у тумані"🫣 : ага, для контурінгу шось треба, нормальна ціна, прикольні кольори, оп і вже у кошику.

Але, отримавши замовлення, так сталося, що надалі ця палетка стала моєю майже щоденною спутницею. Чому? Ось мої перші враження та досвід використання:

  1. Палетка дуже якісно виконана: міцна, є дзеркало, рефіли надійно закріплені.
  2. Достатня кількість продукту - 5 x 3.6 гр. Коли робила замовлення, то мені вона здалася мініатюрною (думала, що буде типу як палетка для контурінгу від Ламель), але, коли отримала, була приємно здивована розмірами рефілів, бо вистачить її на довго.
  3. Пігментація на високому рівні. Свотчі на фото із/без бази (база, у моєму випадку - тональна основа)
  4. Усі відтінки легко тушуються між собою, а також з тінями/пігментами. Але будьте обережні із коричневим кольором, бо можна легко наставити плям.
  5. Можна використовувати як самостійні тіні (підходять для вечірнього макіяжу, або коли є настрій сяяти на повну).
  6. Білий хайлайтер мені нагадує продукт від Fenty beauty💎 (холодний білий хайлайтер із помітними блискітками).
  7. Підходить як для щоденного, так і для святкового макіяжу.
Шоколадка від I Heart Revolution 🍫
Шоколадка від I Heart Revolution 🍫
Шоколадка від I Heart Revolution 🍫

Палеткою я задоволена, рука часто тягнеться до неї.🩷

Чи користувалися “шоколадками” I Heart Revolution? Які з них варті уваги?