ВікторіяS

Makeup Revolution X Lenkalul 💜🌟

Makeup Revolution X Lenkalul 💜🌟

Обираючи косметику я у першу чергу звертаю на дизайн, кольори (ну не можу нічого із собою вдіяти🤪). Саме цим мене заворожила палетка від Makeup Revolution X Lenkalul створена спільно з TikTok-інфлюєнсером – Lenkalul (*на фото блогерка): палітрою рефілів і неймовірно гарним та ніжним дизайном.🤩✨🔮

Колекція була випущена 2 роки тому.

"Колекція Revolution x Lenkalul, натхненна її любов’ю до астрології та всього небесного, тут, щоб подарувати вам позитивні настрої та відновити баланс у вашій колекції макіяжу...Натхненна появою зірок і місяця в сутінках, Revolution X Lenkalul Celestial Dreams Shadow Palette містить дев’ять яскравих пастельних, матових і мерехтливих відтінків, які доповнюють будь-який тон шкіри." (інтернет стаття).

Makeup Revolution X Lenkalul 💜🌟

Палетка досить компактна, не займає багато місця. Плюсик у карму виробника - веганський продукт 🐇(не тестувався на тваринах),наявність дзеркала🪞, якісний фіолетовий💜, патріотичні кольори 💙💛(свотчі рефілів нанесені на тональну основу).

Під час набирання продукту на пензлик, дуже пилять, для видимості пігменту треба нашаровувати.

Скоріше за все, потребують якісної бази (у вигляді кольорових олівців, наприклад). Такого у моєму арсеналі поки не має)

Дружба із палеткою у нас, на жаль, поки що, не вийшла. Але залишилась любов до цих кольорів💜🔮
Тому, дівчата, буду дуже вдячна за Ваші рекомендації по вибору бази🫶🏻🙏🏻