Ta_nyaaaaaaa

Результати використання сироватки для вій Wibo | 2 month later!

Результати використання сироватки для вій Wibo | 2 month later!
Результати використання сироватки для вій Wibo | 2 month later!

Дівчааааткаааа, привіт 🥰

От я і повернулася з дописом з результатами від використання сироватки для вій Wibo (частина 1 з оглядом та першими результатами тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/19741/).

Пройшло більше 2 місяців з початку використання, уже ближче до завершення другого місяця я помітила, що сироватки ледь-ледь вистачає. Чи я неправильно використовувала, чи так має бути... бо наскільки мені відомо курс сироватки становить 3 місяці. Хоча і за 2 місяці результат мене приємно вразив 🙃

У цьому дописі не буде багато тексту, поділюсь фотографіями та враженнями/відчуттями. А також розповім про плани 🤫

Отож перейдемо до фото 😏

Свій курс застосування сироватки я розпочала 01.09.2023 року.

Станом на 05.11. продовжую її використання, однак кількість нанесеного продукту уже не така, чк на початку. Крім того, з кінця минулого місяця, орієнтовно 24-28.10 я перестала помічати подальші зміни.

Отож я вирішила, що це мій максимум, якого змогли досягнути вії від використання саме цієї сироватки.

Додаю фото вій без туші та з нею, зроблені з різних ракурсів 😌

Також зауважу, що не на всіх фото я використовувала одну і ту ж саму туш.

Перші зміни я помітила уже за неповні 3 тижні використання. Передусім, війки стали більш густі, з'явився невеликий завиток, вії знааачно потемніли. У зв'язку з цим, я постійно тепла очі сильніше при демакіяжі адже мені постійно здавалося, що я погано вимиваю туш 🫣 От настільки незвично було бачити свої війки настільки темними. До слова: у мене від природи русяве волосся, світлі брови, вії, які крім того, що світлі, так ще й ростуть прямо.

Використовувала сироватку виключно на ніч. На очах комфортна, не відчувається взагалі. ❗️ Але якщо поплакати або сльозяться очі, вони трохи починають пекти. Думаю, що у такому випадку сироватка змішується зі сльозами і потрапляє в оченята 👀 Тому будьте обережні.

Ще через тижні 2 я помітила значну різницю у довжині вій, а також завиток став більш виразним. Крім цього, вії продовжували набувати додаткової густини.

Під кінець використання сироватки я помітила ще й заростання прогалин у міжвійці, що особливо тішить ✨ Бо трапилося так, що у березні 2023 я потрапила до лешмайкера, який страшно зіпсував мої вії, і їх стан місяцями не покращувався. Я уже була впевнена, що ці прогалини ніколи не заростуть.

Зараз дивлюсь на свої війки на відео за 04.11 (вчорашнє) і тішусь 🥰

Здається, тут немає сенсу багато говорити, адже результат "на обличчя", а точніше "на війки" 😅. Але декілька тез зазначу:

✅ сироватка мега бюджетна. Обійшлася вона мені всього у 143 грн, а ціна без акції +/- 350 грн, що теж допустимо і менше, порівняно з іншими сироватками для росту вій;

✅ ефективна, допомогла відновити вії. Вони стали міцнішими, густішими і значно довшими. Ох, а цей завиток, як я не сказала про нього? 😊

✅ зручний дозатор;

✅ вистачає на 2-3 місяці. Я поки продовжую її використання ще на декілька днів, але от-от планую розпочати курс із сироваткою Minox. Дуже давно хотіла її спробувати, а після шикарнючого результату близької подруги, не змогла втриматися і замовила його. Її курс повинен тривати 3 місяці. І так, мого терпіння вистачить 😅

❓ для когось може бути незручною у використанні, бо потребує систематичного використання для гарного результату - наносити слід щовечора;

❓ досі ходять плітки, що її зняли з виробництва 🥲 Шкода, якщо це дійсно так. Бо вона - ефективний, ще й бюджетний засіб...

Красуні, а як вам результат? Чи помітили зміни? 🙃 І чи користувалися подібними продуктами для відновлення/відрощування вій? Якщо так, то яким був досвід? 😉

Усім дякую за увагу 🥰