Beautiful land💞

Сухий шампунь для нормального волосся від фірми Schauma

Сухий шампунь для нормального волосся від фірми Schauma

Розповім вам свій досвід о використання такого шампуню від Shauma. Дублюю його для тих хто ще не читав, так як перш й допис заблоковано😇

Вистачило його мені на 2,5 місяця, бо спочатку не змозі була розібратись чи то він не підходить моєму волоссю, чи то він просто погано адсорбує.

/Він дійсно додає об'єм як і написано в описі\

/Надає свіжість і відчуття що волосся свіже і чисте \

/Залишає слід від себе - так як це сухий шампунь, а в мене не сильно темне волосся, але все одно не блонд, то він залишає сліди, які можно спокійно щіткою вичисати\

/Має дуже приємний квітковий аромат, який як і в описі залишається до кінця миття, але він дуже приторний і трохи стає надокучати до кінця миття\

/Для всіх типів волосся - маю жирний тип, і він гарно справляється навіть с моїм.\

В описі не описано скільки днів ваша шевелюра буде в шикарному вигляді, але тут все індивідуально.

По перше коли будете наносити шампунь (після миття, чи коли волосся вже стане брудне)

По друге який тип вашої голови (жирне, нормальне, сухе)

В мене волосся брудниця дуже швидко. Вистачає два дні або півтора щоб мати пристойний вигляд. Раніше такими шампунями не користувалась. Все почалось коли був "блек аут". Хотілось залишатись королевою💃, і щоб ніхто не дозволяв українській жінці зламатися під час тривог/ракет + з не митою головою в повній темноті + без води, то такі шампуні насправді справжні палички виручальниці, і така палиця виручальниця мене зацікавила. Перший шампунь був у мене, всім відомим батіста, бачила дуже багато відгуків тому ще щось розповісти і робити допис немає сенсу.

Саме головне...відчуття свіжості моєї голови було 3-4 дні. Це дуже довго як на мене і для мого волосся це рекорд. Такий ефект тримався коли я його використовувала відразу після миття голови, коли навпаки, на брудне волосся, то єфект теж є, але тільки на день і треба вже мити. Але думаю це все індивідуально.

Тому я ставлю цьому шампуню 8/10, все таки >ЗАПАХ< ну дуже яскравий, і довготривалий, просто накучає. Думаю було б круто, якщо виробники якось придумали, щоб можна до сухого шампуня якось самому добавляти свої парфуми, потім збовтати і волосся буде пахнути не просто квітками чи приємний ароматом, а саме тим від якого сама вболіваєш.( Трохи о моїх мріях на кінець)

Усіх цьомаю, якую за увагу💗💗💗💗