MAXIMOVA🌷

MAREVE Secret Sense🖤

MAREVE Secret Sense🖤

Дану водичку я хотіла купити коли упакування було тільки повнорозмірне. По опису тип аромату і його ноти мені близькі. Але без затесту побоялась брати. Дякую виробнику, що тепер є можливість познайомитись з ароматом в міні-версії🫶

Очікування реальність.

Отримавши таку бажану мініатюрку, одразу пшикнула на себе. Почалось наше знайомство😊Скажу, що воно виявилось неочікувано загадковим. Аромат - незнайомець здивував мене! Читаючи опис нот я взагалі по іншому його уявляла.

Очікувала солодко-фруктово-ягідно-ванільну історію. Але по факту малини (яку я обожнюю) не відчула взагалі. А вся симфонія аромату загалом цікава але зовсім не відповідала моїм очікуванням. Я не експерт в парфумерії та її опису, але ділюсь своїми враженнями як є😄

Отож, я б сказала, що аромат солодкий та більш шипровий ніж фруктовий.

Одразу після розпилення він різкий, гучний, насичений!💥Та буквально за 5 хвилин бурхливість затихає і стає комфортно-носибельним. Стійкість приблизно 4 години.

Загалом цікавий аромат, але трохи не моя історія. Щодо позиціонування його, як унісекс - я по мені це жіночий аромат, не уявляю його на чоловіку (особиста думка).

Маленький скляний флакончик приходить в чорній коробочці лаконічного дизайну. Є розпилювач, що дуже зручно! Він гарно працює та видає парфумована воду хмаринкою та не плюється. 5 мл вистачає вдосталь щоб протестувати аромат!

Не дивлячись на те, що любові з Secret Sense у мене не склалось, я покупкою задоволена! Це достойний цікавий аромат вартий уваги🖤