Missmili

Lifter gloss від Maybelline

Lifter gloss від Maybelline

Мій перший блиск для губ зʼявився у років 12,тоді мені його подарували на день народження(наче то було вчора 😂)до сих пір памʼятаю що це був блиск у тюбику від Avon лінійки colour trend,холодного рожевого відтінку з перламутром,він був такий гарний на губах,ще й до того мав тінтуючі властивості,але я рідко ним користувалась,мені не подобалось відчуття липкості і що вічно прилипало волосся до губ.Тому в основному я користувалась тільки гігієнічною помадою,і так продовжувалось років до 25😅

Часи міняються,і тепер без блиску чи помади -я не вихожу з дому😂

Lifter gloss від Maybelline

Це мій другий блиск від Maybelline серії Lifter gloss,до цього був відтінок Ice-дуже його любила-смачно пахне,приємний на смак,не липкий,гарно зволожує,прозорий і підходить під будь-який олівчик)

Той блиск вже закінчився і на заміну йому придбала відтінок 003 Moon-сподобався його теплий рожевий відтінок і делікатний шимер.

003 Moon -це напівпрозорий відтінок який підійде багатьом, я б назвала його рожеве золото,добре поєднується з нюдовими і коричневими олівцями для губ.Гарно виглядає як соло,так і в поєднанні з іншими продуктами для губ.Шимер дрібний,сріблястий,хоч в цілому відтінок блиску більш до теплого підтону.

Чула,що деякі дівчатка писали, що блиск може пощіпувати,типу як збільшуючий ефект,але я такого не помітила,ніякого дискомфорту чи пощіпування я не відчула,він комфортний з першої секунди,ну і збільшуючий ефект більше візуальний,за рахунок блиску і шимеру

Найбільше подобається,що блиск дуже приємний на губах,зовсім не липкий і не має неприємного присмаку,як буває у деяких засобів для губ

Стійкість непогана,я б навіть сказала хороша,до цього користувалася lip perfector від Clarins-то в нього гірша стійкість.

Все мені в цьому подобається,окрім обʼєму-всього 5,4 мл,саме до цього блиску найбільше тягнеться рука,тому і закінчується він доволі швидко)

Блиск супер,буду повторювати ще не раз!

💗