MAXIMOVA🌷

Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha

Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha

Користуюсь сироваткою два місяці і маю тільки позитивні враження! Не буду заглиблюватись в склад, багато на цю тему сказано і все можна прочитати в описі. Розкажу про особисту думку від ефекту сироватки:

  • вона повністю прозора та без запаху, і перше, що відчувається - це масляниста текстура, але вона легка і не гидка (в плані я не почуваю себе жирним млинцем😅). Наношу чотири краплі на обличчя, одразу зявляється помітний ефект зволоження і відчувається комфортно на шкірі;
  • цікаво, що в горлі баночки є обмежувач і через це з піпетки не стікає лишня сироватка;
  • зверху закриваю кремом з центолою в ідеалі через 20 хвилин, але іноді не маючи часу роблю це одразу;
  • ефект помітний вже після перших застосувань, шкіра виглядає відпочившою з більш рівномірним рельєфом;
  • щодо дії на недосконалості, мій тип шкіри комбінований з періодичними висипами, сироватка дійсно має ефект на висвітлення пост акне та зменшення почервонінь і подразнень, але на це потрібен час та постійне використання;
  • негативних наслідків не було, ні сухості, ні подразнень, ні неприємних відчуттів.
Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha
Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha
Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha
Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha
Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha
Сироватка з азелаїновою кислотою 10% Cos De Baha

Баночка упакована в коробку і коли я вперше діставала її трошки засмутилась, бо я звикла до скляних упакувань, а тут баночка виявилась пластиковою. Та при цьому візуально все виглядає симпатично. А через пару неділь я була вже щаслива, що упакування пластикове!😂 Бо я випадково штовхнула баночку, вона полетіла з полиці і вдарилась об керамічну раковину, а потім впала на підлогу вкриту плиткою🫣 Скло 100% розбилось би! А в цьому випадку я відбулась переляком і невеликою вм’ятинкою на верхній частинці банки, що відкручується.

Покупкою повністю задоволена! Тепер хочу спробувати і інші засоби цього бренду. Думаю на черзі сироватка з саліциловою кислотою😊