Ta_nyaaaaaaa

Захоплююча магія для волосся з Mermade 🧜🏻‍♀️

Захоплююча магія для волосся з Mermade 🧜🏻‍♀️
Захоплююча магія для волосся з Mermade 🧜🏻‍♀️

Вітаю 🥰 Рада знову бачити тебе на своїй сторінці)

Сьогодні хочу поділитися враженнями від використання засобів для волосся з нової лінійки Mermade 🧜🏻‍♀️: шампунь Bye-Bye Hair Drama, конціонер Hello Silky Hair та зовсім трішки про термозахист Heat Me! Treat Me!✨

Так сталося, що перший досвід з Мармейд у мене був доволі негативним, проте після другої спроби знайомства я була максимально приємно вражена. Розповіла тут 👇🏻

https://club.makeup.com.ua/post/21977/

Після того, як мені з першого використання полюбилися засоби для рук Мармейд та стали улюбленцями: антисептик та крем 🧴, без жодного остраху я поспішила тестувати їй засоби з нової лінійки для волосся, які були в одному замовленні з вищеописаними антисептиком та кремчиком 🥰

Із косметики для волосся Mermade я замовила по міні-формату шампуню та кондиціонеру, а також спрей для легкого розчісування та спрей-термозахист. Усі чотири продукти були в одному наборі - комплекс «Silky Shiny Hair” ✨ Як на мене, ідеальний набір для знайомства із продукцією для волосся (ще б міні-формат скрабу туди 🤭)

Тому, якщо бажаєте спробувати - обов’язково зверніть увагу саме на цей набірчик 🥰 тим паче, набором виходить дуже вигідно)

Отож приступлю конкретно до відгуків на кожен із засобів.

🤫 Дивись до кінця адже там фото до/після.

*спойлер: такого об’єму у мене не було ще після ЖОДНОГО шампуню 😳

Або ж шампунь, що колосально вразив мене! Дівчатка, такого об’єму після миття у себе ще не бачила. Цей шампунь перевтілив мене у справджується левицю 🤭🦁 Сушила стандартним способом - феном, але без брашу. Вкінці додаю фото та відео до/після

Детальніше про шампунь та його властивості:

Дизайн. Ну тут складно про нього не згадати ☺️ Як на мене, флакон шампуню (як і всієї іншої продукції Мармейд) виглядає дуже мило, стильно і таааак по дівчачому. Лаконічний білий флакон з рожевою відкидною кришечкою 🌸 Погодьтесь, до таких баночок тягнеться рука, вони створюють особливий настрій))

Об'єм може бути 85 мл або ж повномірний формат - 300 мл. Це дуже зручно для знайомства з продуктом 👍🏻

Консистенція. Шампунь має гелеву, напівпрозору густу консистенцію з легким рожевим відтінком. Він абсолютно не рідкий, не тече, однак його легко добути з флакону.

Завдяки своїй консистенції, шампуню потрібно зовсім невелика кількість для якісного очищення. Гелева текстура засобу чудово вспінюється після додавання води.

Аромат. Приємний, особисто мені нагадує Парфумована воду Cashmere цього ж бренду. До речі, це один з ароматів, який мені +/- сподобався, тому вважаю його одним з найбільш вдалий. Він квітково-деревний, для мене трішки «колючий». На волоссі аромат після змиття деякий час зберігається ⏰ Для когось саме у шампуні може бути різкуватий.

Активні компоненти:

Олія макадаміі - надає блиску волосся, робить його м’яким та слухняним.

Кератин (у шампуні гідролізовані протеїни кератину) відомий відновлювальними властивостями та розгладжувальною дією.

Провітамін В-5 попереджає випадіння волосся та знімає подразнення зі шкіри голови. Таким чином, шампунь повинен підійти чутливій шкірі голови. Чудово, адже саме таку я маю 🥰

Гідроксетил сечовина гарно зволожує, створюючи захисну плівку, яка допомагає зберігати вологу всередині кожної волосини 🧖‍♀️

• Тип шкіри: будь-який. Шампунь підходить для всіх типів шкіри голови.

Ефект від використання (стандартного нанесення двічі) : якісно очищена шкіра голови, при цьому не пересушене волосся по довжині. Крім того, я отримала МЕГА-МЕГА-ОБ‘ЄМ (який тримався два дні впевнено, на третій уже менше, але все одно не зник!!!), перетворившись у 🦁. Думаю, мій шок помітний на відео та фото 😅

Або ж продукт, що впевнено ввійшов у мій ТОП-3 конціонерів для волосся на заслуженому 2 місці 🥈

Детальніше про властивості:

Дизайн. Повторюватись не стану - такий же мімішний, дівчачий, прикольненький 🤭💕

Консистенція. Кондиціонер володіє ідеальною на мою думку консистенцію - він густий-густий, наче маска. Для мене такі текстури для волосся довершені на всі 💯 Саме через неї (та, звісно ж, дію на волосся) кондиціонер посідає 🥈 місце серед улюблених. Перше належить кондиціонерам Syoss, у них така ж густа консистенція, максимально схожа на маску. Завдяки цьому згадані засоби чудово працюють на пористому волоссі, власницею якого я є.

Колір кондиціонеру стандартно білий, без домішків.

Текстура дещо неоднорідна, ніби трохи творожиста, але це ніяк не впливає на дію та вилучення продукту з флакону ☺️

• Випускається в такому ж об'ємі, як і шампунь: 85 мл і 300 мл.

Аромат ідентичний шампуню, однак не такий насичений, як на мене.

Активні компоненти:

Згаданий раніше провітамін В-5 та кератин.

Фітостероли - це природні активні компоненти, які покращують еластичність волосся, а також потовщують його.

Олія крамбе, що відповідає за потовщення волосся та покращення його еластичності. Цей компонент є особливим, так як ходять чутки, що за своїми властивостями він може замінити силікони 🤫 І так, цей кондиціонер на БЕЗсиліконовій основі, що особливо тішить 🥰

Тип волосся: знову ж таки, будь-який. Так, даний кондиціонер підходить для всіх типів волосся.

* і ідеально підійшов моєму пористому кучерявому😊

Ефект від використання (наносила на вологе волосся та витримувала 3-5 хв): волосся гарно зволожене та розгладжене. Відразу відчувається ущільнення, блиск та м’якість. Також все перераховане гарно помітно на відео.

Хочу додати, що розхід зовсім невеликий. Думаю, що це зумовлено консистенцією продукту. Завдяки густій формулі, кондиціонер безпроблемно розподіляється по волоссю без жодних зусиль.

Цим спреєм я користувалась близько 3 разів, тому ще не готова дати остаточну оцінку та відгук. Але уже готова поділитися першими враженнями.

Після застосування термозахисту моє волосся виглядає досить гладким та блискучим, а на дотик приємне і м’яке 🙌🏻 Спрей так само як і кондиціонер, на відмінно справляється з розгладження волосся. Наголошую, що у разі не використання будь-яких засобів із пом’якшувальним і розгладжувальним ефектом, я отримаю на голові величезний ОДУВАН 🌝🤣 Кучеряві зрозуміють мене)

Розпилювач у спрейчика працює добре, не «плюється».

Запах дещо відрізняється від кондиціонеру та шампуню, він більш м‘який та трішки солодший. Для мене більш приємний 😋

Термозахист містить:

• згаданий раніше гідралізований кератин;

• полімер, що створює захисну плівку на кожній волосині;

• гідралізовані протеїни шовку, які надають волоссю блиск та м’якість.

Цей продукт я продовжую тестувати, як і спрей-кондиціонер для легкого розчісування, про який поки нічого не можу сказати 😌 Надіюсь, що обидва засоби виправдають мої сподівання 🥰

Дівчаааатонька, зверніть увагу на блиск волосся ще з кондиціонером у ванні ✨ Ще тоді я зрозуміла, що він працює)

Шок від об’єму після сушки і на наступний день, відображений на моєму обличчі 😅

Для наглядності торкаюся волосся руками, щоб було помітно, що воно нічим не зафіксоване.

Відтак, я залишилася дуже задоволена ефектом після використання засобів для волосся Mermade 😍 Єдине що аромат шампуню здався трішки більш насиченим, ніж хотілось би. Але це не проблема. Заради якісного очищення я готова «терпіти» цю дрібницю 😅😂

Чесно кажучи, великих надій я не плекала… адже і не думала, що у Mermade можуть бути гарні засоби для волосся, бо вважала, якщо бренд спеціалізується на одному типі косметики, то другий - буде його слабкою стороною. Як бачимо, на щастя мої думки виявилися помилковими 🙃

*якщо і косметика для обличчя виявиться крутою, то цей факт остаточно покладе мене на лопатки 😊

Після затесту я впевнена, що обов’язково візьму повномірні об’єми шампуню та кондиціонеру для волосся Mermade, бо те, як вони працюють приємно вразило 🥰

Адже я отримала гладке, блискуче та м’яке волосся!) Так, воно не ідеально пряме і не бездоганно гладеньке, але також слід враховувати, що я не використовувала жодних випрямляючих засобів/приладів. Просто висушила волосся феном (навіть без брашу) і ВУАЛЯ ✨

Тим паче, останнім часом стараюсь підтримувати саме українських виробників. Усі великі вони молодці, що працюють у такі складні часи, підтримуючи економіку незламної 🇺🇦

Під кінець ловіть відео) Всю магічну асоціацію ☁️🧜🏻‍♀️ з брендом та його засобами намагалась передати якраз таки на фото та відео. Такий мега-повітряний комфорт 🥰😌

Усім дякую за увагу 👋🏻💕