MAXIMOVA🌷

Розпаковка нової посилочки від Makeup🧡

Розпаковка нової посилочки від Makeup🧡

Цікаві продукти обрала. Давайте все по порядку😊

Розпаковка нової посилочки від Makeup🧡
Розпаковка нової посилочки від Makeup🧡
Розпаковка нової посилочки від Makeup🧡
Розпаковка нової посилочки від Makeup🧡

Особисто я обожнюю такі відео і ніколи не можу пройти повз. P.S. Оте криве сердечко в кінці відео, моя вдячність всим дівчаткам за рекомендації і детальні відгуки з чудовими фото! Завдяки вам легще розібратись в асортименті і новиних представлених продуктах😘🫶

В недавньому хеловінському челенджі ви дуже розхвалювали крем La Roche-Posay Cicaplast, особливо запам’ятався інформативний допис Anna_feerie, який став останньою краплею моєї паузи в замовленнях😁 Та ще й чудова ціна 300 грн мене приваблювала (вона така сама і зараз🔥) і на зиму я планувала придбати більш поживний крем тому покупка однозначно вдала і потрібна!

А що ж далі? Один тюбик - це ж не замовлення, це так… косметичний аперитив😂 Я полізла в свій список обраних товарів і додала в корзину ензимну пудру від MyIDi, адже Oli Seagull, Pilirina 💛💙, Vikulyk та інші дівчата її розхвалили, а мені дуже цікаво було спробувати цей засіб, тому що раніше таким не користувалась. Вона має багато гарних відгуків, хороший склад і це український бренд!

Ідемо далі - ензимний пілінг від Lapush з екстрактами папаї та манго. Це особисто моя хотілка😍Я вже знайома з цим брендом, враження про нього непогані. Думаю і з пілінгом все складеться добре🤞

І обрала для знайомства декілька засобів для волосся: зволожувальна олійка та сироватка від посічених кінчиків від La'dor.

На цьому я змогла себе зупинити. Хоча звичайно список моїх хотілок має зе дуже багато цікавих продуктів😊 Дякую мейкап за приємні ціни та швидку доставку👌