Mandarinka

Мій надійний та безпрограшний варіант: гель лак від Semilac 💅

Мій надійний та безпрограшний варіант: гель лак від Semilac 💅

Всім привіт! Сьогодні хочу поділитись своїм досвідом використання гель-лаку від Semilak: використання, відповідність палітрі + ідея для манікюру від мене.

Мій надійний та безпрограшний варіант: гель лак від Semilac 💅
Мій надійний та безпрограшний варіант: гель лак від Semilac 💅
Мій надійний та безпрограшний варіант: гель лак від Semilac 💅

Насичено темно-зелений лак, не болотний (більше темно-смарагдовий).

Консистенція: ідеальна. Лак дуже простий у використанні, він не рідкий, що дуже швидко затікає, але і не загустий, який потрібно "укладувати". Для мене це означає, що лак підійде як для новачків, так і для профі.

Я зазавичай використовую тонким шаром, але в 2 слої. Але навіть в один шар - колір стає насиченим, без "проплешин".

Лак ніжно м'ятного кольору, не можу його чисто до зеленої палітри віднести ні до блакитної (то нехай спеціалісти розбираються) 😅

Загалом лаки повністю відповідають палітрі, і не відрізняються у використанні в залежності від кольора. Єдине, не зважаючи на те, що купувався в один час - саме цей у мене трошки розшарувався, але я його перемішую і він знову лягає рівним шаром.

✅ Велика палітра кольорів, і лаки повністю відповідають палітрі

✅ Дуже зручний у використанні: немає їдкого запаху, зручний пензлик, відсутність ворсинок, лак помірно рідкий

Єдиний недолік - доволі висока ціна товару, але я знайшла бюджетну альтернативу, який не уступає по якісним характеристикам: https://club.makeup.com.ua/post/20685/

Однозрачно рекомендую ❣️