KsuLv

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

Хочу привітати MAKEUP Club з його першою річницею 🥳

Я приєдналась до клубу в вересні 2023 року, спочатку було страшно, перші дописи були далекі від ідеалу, та й зараз також, проте я стараюсь, розвиваюсь, вдосконалююсь 😊

Що ж для мене MAKEUP Club?

🎂 Це спільнота, яка відволікає. Від усього, в першу чергу від подій в країні 💔, від моєї роботи.

🎂 Це спільнота, яка мотивує. Мотивують дівчата, які створююсь бездоганні дописи та фото, ніби з обгорток журналу 😍 Мотивують цікаві конкурси та тестування, за них особливе дякую організаторам 🫶

🎂 Спільнота, котра заряджає позитивом. Завжди позитивні, інколи самоіронічні, проте справжні, відверті дописи дівчат та мої власні 😄

🎂 Спільнота, яка розвиває. Багато цікавої та корисної інформації я здобула тут: навчилась вивчати складові косметики, перед її замовленням, вчусь гарно фотографувати та писати, дізнаюсь про різні новинки косметики від дівчат та команди мейк апу.

🎂 Спільнота, яка додає впевненості в собі. Дякую дівчатам за зворотній звʼязок та приємні коментарі ❤️ Це гріє і змушує посміхатись 😊

🎂 MAKEUP Club - це друг, якому ти у будь-який момент можеш розповісти свої емоції і переживання та отримати важливу підтримку.

Дякую всім: хто організував спільноту і тим, хто створює тут атмосферу затишку та тепла 💫 Бажаю клубу стрімкого розвитку і процвітання!

Всіх обіймаю і цілую 🤗