Ta_nyaaaaaaa

Літо, сонце, пляж і скибочка найсмачнішого херсонського кавунчика 🌞🍉

Літо, сонце, пляж і скибочка найсмачнішого херсонського кавунчика 🌞🍉
Літо, сонце, пляж і скибочка найсмачнішого херсонського кавунчика 🌞🍉

Дівчатка, усіх рада бачити знову на сторінці свого блогу 🥰

Зовсім нещодавно я розповідала про перше і дуже вдале знайомство з вітчизняним брендом косметики Tsukerka 🍭 Також у дописі я розповіла трішки про сам бренд. Ознайомитися з оглядом можна тут ☺️👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/21809/

Трапилося так, що першим моїм продуктом бренду був скраб для тіла з смачнющою назвою «Баунті», який дістався мені у подарунок до замовлення косметики для обличчя Sane. Згодом так поталанило, що за видимі результати від названої косметики я отримала у подарунок боксик 🎁 з косметикою, серед якої був скраб від Tsukerka 🍭 із не менш привабливо-смачнющою назвою «Кавуновий смузі» 🍉

Отож сьогодні детальніше розповім про нього.

Спойлер 🫣: буде дуже смачно, соковито + зловимо флешбеки ☀️🌴

Дизайн флакону, матеріал з якого він виготовлений не відрізняються від попереднього скрабу, тому тут довго зупинятися не буду.

Упакування має лаконічний, простий дизайн, який не дратує око і загалом такий мені дуже до душі.

Напівпрозорий пластик туби доволі м‘який і зручний.

Дозатор працює непогано за умови, якщо гарно перемішати продукт, а от з цим у скрабів Tsukerka у тубах невеликі проблеми. Пов’язані вони з крупними і тяжкими скрабуючими частинками, які осідають на дно (чи на бік туби, залежить у якому положенні ви зберігаєте продукт) і їх складно перемішати з іншими складовими. Тому, якщо флакон не збовтати, що дається досить складно з наповненим по самі вінця скарбом, то скрабуючі частинки можуть забити дозатор і тоді він при інтенсивному натиску «виплюне» велику кількість продукту, що накопичиться за «пробкою» із скрабуючих частин.

Однак до цього я пристосувалась, тому ця проблема для мене вичерпана.

Ціна скрабу стартує від 170 грн (на акціях 140 грн+).

Об‘єм засобу становить 100 мл. Повторюсь, що на мою думку це доволі невеликий об‘єм як для скрабу, враховуючи вартість. Однак завдяки густій консистенції і легкому розподіленню по тілу, розхід скрабу доволі економний, що радує 😊

Скраб «Кавуновий смузі» має густу, желеподібну консистенцію яскравого червоного забарвлення із темними вкрапленнями. Спочатку він може здатися таким, що «тікає з рук», тобто як справжня желешка 😁 Однак декілька додаткових рухів, і скраб сам чіпається до ваших пальчиків. Стає більш податливим та тягучим (на відео це добре помітно).

Для себе особисто таку гелеву та желеподібну текстуру я вбачаю як доволі приємну у використанні та на дотик 🥰

Завдяки консистенціі, на все тіло необхідна невелика кількість продукту.

Аромат цього скрабу мене зачарував з першого вдиху 😍 Мало того, він навіть сподобався мені набагато більше, ніж попередній скраб «Баунті».

Скраб «Кавуновий смузі» пахне нашим найсмачнішим, найсолодшим, найяскравішим, най-най-най… рідним херсонським кавунчиком, якому немає рівних 🤤🍉

Це не приторно солодкий кавун як у кондитерських виробах, а саме дуже схожий до свіжого, натурального, неймовірно соковитого та рожевого кавунчика з тим ступенем солодкавості, який ми відчуваємо своїми рецепторами, як тільки зробимо перший кусь 😋

Цей аромат повернув мене у попереднє безтурботне, мирне, яскраве життя, звісно з поїздками влітку на нашу рідну Херсонщину… Той самий вихідний, десь біля моря 🌊 куштуєш найсмачніший яскравий кавун у своєму житті. Такий солодкий та соковитий, що аж тече до ліктів 🤤🍉

За це я навіть хочу подякувати окремо бренду Tsukerka, що створив такий заворожуючий реалістичний аромат, від якого нахлинули такі душевні спогади ✨

Вірю, що ці спогади не останні, бо будуть нові і більш яскраві події з кавуновим присмаком 🍉💗

*фото з кавунчиком тут дуже в тему, чи не так?)

Скраб дуже гарно вспінюється на тілі у дрібну рожеву пінку…ну дуже приємний відтінок, який добре помітний на відео 💖

Відчувається на шкірі комфортно, жодних неприємних відчуттів по типу липкості, жирності, стягнутості не спричинив.

Незважаючи на крупні абразивні частинки, він не царапає шкіру ☺️

Гель-скраб м'яко видаляє відмерлі клітини шкіри, не дряпаючи та не пересушуючи її ✨ Після змиття я відчуваю неймовірну гладкість та ніжність шкіри, а також на дотик вона зволожена 💧 На жаль, після скрабів я рідко відчуваю зволоження, але після скрабів Tsukerka воно досить помітне, що не може не тішити 🥰

Гель-скраб “Кавуновий смузі» 🍉 :

- містить рослинні компоненти;

- делікатно видаляє омертвілі частинки епідермісу;

- екстракт розмарину має антиоксидантну дію;

- екстракт китайської камелії мінімізує запалення;

- екстракт плюща вирівнює тон шкіри;

- протеїн пшениці насичує амінокислотами;

- кокосовий глюкозид активно зволожує шкіру;

- гліцерин пом’якшує та живить.

Буль-буль 🫧🫧🫧 Додаю фото та відео з ванни 🛁🧼🧖‍♀️ Ох, як же я кайфанула цього вечора від ритуалу нанесення скрабу та неймовірно смачнющого соковитого аромату 🤤🍉

Щоб ви розуміли наскільки я була вражена: не встигнувши до кінця змити скраб, я ділилася враженнями з подругою. Давно у мене такого не було від звичайнісінького скрабу 😳

Скраб «Кавуновий смузі» від нашого українського бренду косметики Tsukerka неабияк вразив мене і я можу з сміливістю рекомендувати вам його 🥰

✅ Він гарно виконує всі свої завдання як скрабу

✅ Аромат для мене нереально крутий, тепер буде одним із фаворитів серед скрабів. Адже це для мене не просто аромат, бо за ним прикріплено багато приємних асоціацій, у тому числі з улюбленою порою року - літом ☀️🌊

✅ Приємна консистенція

✅ Український виробник 🇺🇦 Ви також за те, щоб підтримувати вітчизняне? 🥺

❌ Хотілось би дещо дрібніших абразивних частин і полегшення змішування усіх складових скрабу у тубі.

Дякую за увагу, красунечки ☺️💗