Lily♥️

ОГЛЯД ЩІТОЧКИ : LANCOME Lash Idole

ОГЛЯД ЩІТОЧКИ : LANCOME Lash Idole
ОГЛЯД ЩІТОЧКИ : LANCOME Lash Idole
  • Перше, що підкорило мене у цій туші – це комфорт для очей! Ця туш абсолютно комфортна для чутливих очей. Тому тут великий плюс.
  • Друге, за що я рекомендую спробувати тобі її – це якраз ця мега-зручна щіточка, що має дві сторони, які дійсно працюють: увігнутою– легко наносити і вигнутою дуже добре розділяти та круто видовж війки. Отож з обіцяного: створює об'єм, розкриває погляд і підкручує кожну вію, вірно.
  • Третє – це текстура, більш воскова- кремова, така яка не розтирається і красиво видовжує війки без грудочок та осипання. Змивати складніше, але вона і є дійсно дуже стійкою.
  • Четверте– це стійкість і відчуття на очах, комфортне
  • Пʼяте – це красивий дизайн і різний формат. Як у мене 5 мл, важко інколи зловити, проте круто, що Lancome продумали travel size. Я такі варіанти дуже люблю. Часто ця туш зустрічається в бʼюті сетах ще з іншими продуктами Lancome, що буває дуже вигідно, по вартості.
  • Шосте– це той варіант, коли туш сегменту люкс повністю виправдовує свою вартість, а так не завжди буває, проте туші Lancome, мені завжди подобалися, ця тепер фаворит.
  • Сьоме – часто порівнюють, як її аналог туші Maybelline та Loreal Paris, якщо хтось має три порівняти буде цікаво.
  • Також прикріплюю ще три мої улюблені туші на сьогодні, зберігайте, girls!💗
ОГЛЯД ЩІТОЧКИ : LANCOME Lash Idole
ОГЛЯД ЩІТОЧКИ : LANCOME Lash Idole
ОГЛЯД ЩІТОЧКИ : LANCOME Lash Idole