DARIIAKOVACH

Битва олійок для губ. Lamel vs Ln pro

Битва олійок для губ. Lamel vs Ln pro

Знаю,що Lamel має схожу на Ln pro з іншої колекції. Та її я не маю. Хочу порівняти ці дві. Це досить цікаво,адже бренди по суті брати. І часто можна побачити однаковий візуал,пакування.

Наприклад,помади ln pro glaze і Lamel silk. А powder версія навіть має однакову назву. Форма нових олійок Lamel дуже схожа на стару версію олійок ln pro. А гелі для брів,які відрізняються не лише кольором, а і фіксацією. Та ж ситуація і з воском. А як щодо micro олівчиків?

Та чи однакова якість? (В кінці розповім про ще одне моє рішення)

Спершу про кожну з олійок:

Битва олійок для губ. Lamel vs Ln pro

Олійка в гарному упакуванні. Форма трикутничка, цікавий аплікатор,він доволі маленький і не звичний для мене. Я памʼятаю,що її вихід був феєричним і всі хотіли тільки її. Має декілька ароматів (чи смаків🤭). Та я маю полуничку.

Аромат і справді дуже приємний,полуничний йогурт,або повидло (або як говорить чоловік «леквар»)

Має легкий колір,ледь помітне рожеве забарвлення,яке чесно, на губах я і не бачу.

Олійка дає злегка липкі відчуття. Вона добре тримається і не тече нікуди за межі губ.

Але дістати її з флакончику доволі важко, потрібно декілька разів занурити,щоб нанести на губи. А губи у мене не супер пухкі,тож на них великої кількості не треба.

Носила я спокійно години 2,далі почалось всмоктування моїми губами і по-троху зникав блиск. Губи були просто гарно зволожені.

Це мій фаворит по життю,бо має аромат кокосу,ліловий відтінок і неймовірний аплікатор.

Олійка також липка,але її легко дістати і чи не з першого нанесення всі губи вже насичені олійкою. Чи це за рахунок аплікатору,чи за рахунок ширшого горлечка. Можливо сама олійка інша за текстурою (хоча, як на мене, ln pro щільніша) більше схожа на лак для губ

Кольору я не помітила взагалі.

Носиться вона 3-4 години,далі вже починає сповзати і залишати на губах відчуття як після меду. Липкість і таке ковзання.

Давайте ще раз коротке порівняння

Аромат:

У обох приємний,просто різний. (1/1)

Колір:

У Lamel легкий рожевий, у ln pro відсутній. (Мені тут більше ln. 1/2)

Аплікатор,пакування:

Візуал у обох цікавий і різний. А от аплікатор кращий у ln pro. В нових продуктах Lamel вже також такий аплікатор. Він великий і комфортний. (1/3)

Стійкість:

Ln pro тримається довше (1/4)

Відчуття:

Ln pro більш липкий і щільний, в той час як Lamel також липкий але не настільки,та більше нагадує олію. (2/4)

Тож за кількістю балів перемагає ln pro.

Але вони абсолютно різні. Кожна окремо дуже якісна і хороша. Я люблю і ln і Lamel. Вони в різних сумочках,вони обидвоє рятують мої завжди сухі губи.

А ви за кого?

Дякую, що дійшли до кінця🩷

Є ідея порівняти Lamel smart skin і BB ln pro. Чи буде цікавим таке порівняння? Напишіть мені🫶🏼