Zera Khaibulaeva

💜L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump💜

💜L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump💜

Любитель тестування шампунів на звʼязку☺️

Дівчата, ви рекомендували, а хто я така, аби не спробувати по ваших чудових рекомендаціях?

Це якась магія 🔮💜, а не просто шампунь з гіалуроновою кислотою☺️

Шкодую, що не взяла всю лінійку, думаю ефект був би ще кращий.

Я взяла на пробу 250 мл і думаю можна буде брати згодом і більший об’єм. Звісно, це мас маркет і це сульфатний шампунь , так-так, тут не натуральний склад і багато силіконів😌 Але це і бюджетний шампунь😉

Пляшка зроблена з переробленого пластику та підлягає подальшій переробці.

💜L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump💜
💜L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump💜
💜L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump💜

Що обіцяє виробник?

  • Дбайливе очищення шкіри голови та волосся
  • Зволоження волосся
  • Збереження гідробалансу без обтяження.

Що отримала я?

Шампунь не дуже густий, добре піниться, промиває волосся добре.

Також шампунь не важкий, не обтяжує волосся, немає ефекту звикання, не сушить шкіру голови😍

Аромат приємний, не сильний, трохи квітковий.

Склад:

WATER•вода

Sodium LAURETH SULFATE - це недорогий миючий засіб, який отримують з кокосового масла і нафти. Він дуже швидко видаляє жир з будь-якої основи, а також відмінно піниться. Але його називають найнебезпечнішим інгредієнтом у складі шампунів для волосся.

GLYCOL DISTEARATE-консистенцеутвовач.

SODIUM CHLORIDE -поваре на сіль, також для консистенції та вʼязкості .

COCAMIDOPROPYL BETAINE -Кокамідопропілбетаїн використовується як основний ПАР, со-ПАВ і як підсилювач піни в шампунях. Є м'яким амфотерним ПАР, не подразнює шкіру, кондиціонує і має антистатичну дію, м'яко очищує і стабілізує піну.

DIMETHICONE-силікон, розгладжує волосся.

CI 60730 / EXT-фарбник.

VIOLET 2 -фарбник

GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM

CHLORIDE -натуральний компонент, захищає шкіру від дії інших агресивних складових шампунів.

COCAMIDE MEA -синтетична складова з кокосової олії та етаноламіну, піноутворювач.

COCO-BETAINE-посилював піни, антистатик.

SODIUM BENZOATE -консервант, не дає консистенції зіпсутися, але може викликати алергію, зуд.

SODIUM HYDROXIDE -луг, миючий та дезинфікуючий компонент

SODIUM HYALURONATE -а ось і вона-гіалуронова кислота, концентрація не вказана, але присутня👍

PHENOXYETHANOL-розчинник, антисептик.

STEARETH-6 -емульгатор, підвищує стійкість емульсій

ACETIC ACID- етілацетат, помʼякшує волосся, дає приємний аромат

STEARATE - емульгатор, ПЕГ

Силікони: TRIDECETH-10 • TRIDECETH-3 • SALICYLIC ACID-свліцилова кислота LIMONENE -розчинник

FUMARIC ACID-фумарова кислота AMODIMETHICONE - знову силікон

CARBOMER -загущувач

CITRICACID HEXYLENE GLYCOL • PARFUM/ FRAGRANCE

Мій висновок: я дуже задоволена цим бюджетним шампунем і можу його радити всім, хто не боїться силіконів і сульфатних шампунів 💜