Almond milk

Порожні (і не тільки) баночки

Порожні (і не тільки) баночки

Серед цих порожніх баночок велика частина не була дійсно порожньою і це дійсно бентежить 🫢

На майбутнє ✨ треба більше звертати уваги на відгуки і аналіз вже наявних в мене засобів ПЕРЕД покупкою і зменшувати таке бездумне споживання

Сироватка з ретиналем A-Game5 від Geek&Gorgeus

Мій першій доглядовий засіб з ретиноїдами. Вводила за ретиноловими сходинками, не мала сильних проблем під час введення і дуже мʼяко проскочила той зловісний purging period 😈 під час використання шкіра виглядала живою і приємно блискучою, значно зменшилась поява мілій і навіть трошки зменшились зморшечки на чолі.

Там ще залишилось трохи, але підійшов термін придатності, хоч колір вона не поміняла, вирішила цей флакончик вже відкласти. Засіб сподобався, навіть хотіла взяти більшу концентрацію 💛 але натрапила на вірусний ретинол від CeraVe і поки що взяла його

❔Рисова сироватка Glow Deep Serum Rice + Alpha-Arbutin від BoJ

Це була мініатюра з дискавері сету сироваток від BoJ. Не можу виділити нічого особливого щодо цієї сироватки - зволоження і деяке сяйво є, але особливих змін не помітила 💦 glass skin не досягнуто

✅ Нічна маска з гарбузом від Too cool for School

Неодноразово купувала її у трикутничках і була у захваті від ефекту - на ранок шкіра гладенька і зволожена, до того ж маска має приємний ненавʼязливий аромат.

Але коли нарешті я взяла її у повному розмірі, вона не надто вписалась до моєї рутини, тому викидаю майже повною через термін придатності.

❌ Міцелярна вода Garnier

Цей продукт був загубився ще з минулих порожніх баночок. Я вже майже рік не користуюсь міцеляркою, замінила її на гідрофільні олії/бальзами і дуже задоволена своїм вибором.

Міцелярна вода дуже подразнювала мені шкіру навколо очей. Це ще має олійну складову, тому має дивний запах

❌ ВВ-крем L’Oréal

Маю огляд на нього у MUC - https://club.makeup.com.ua/post/13551/

Не надто часто користувалась ним, але після того як була купила ВВ від Purito - L’Oréal остаточно був закинутий. Викидаю майже повним

✅ Туш Variété від Éveline

Хороша базова туш, із задоволенням користувалась нею увесь термін придатності - за цей час не встигла її закінчити, але це й добре, бо вона від початку і до кінця була свіженька і волога 👀

До речі про вологу, її вона не надто переживає, тому це точно не туш для зливи чи сліз. І тим паче не для зливи сліз

Але вона добре тримається весь день і легко змивається

Якщо Ви досі шукаєте хорошу заміну білоруським тушам - HERE YOU ARE ✨

Зараз у мене набрався запас тушей на цілий рік з подарунків MUC, але після них я із задоволенням повторю Variété

✅ Підводка Eveline

У мене коричнева, використовую для маленьких стрілочок. Вона доволі швидко засихає і зовсім не водостійка, але я її ОБОЖНЮЮ! Це вже четверта чи пʼята моя баночка і точно не остання

✅ Шампунь і маска з серії Hyaluron Plump від L’Oreal

Це захват! Я рідко повторюю засоби для волосся, але цю серію я вже перекупила. Моє волосся трохи вʼюнке, і якість зволоження я визначаю саме за завитком. З цією маскою волосся почувається чудово і піднесено!

На третій день після миття волосся зазвичай трохи масне у коренів, а на кінцях підсушене і пухнасте, але з цими засобами різниця між коренями і коренями вже не така разюча 💆🏻‍♀️

❌ Термозахист від Nivea

Тотальне НІ!! Дуже навʼязливий аромат і ефект масного і злипшого волосся одразу після нанесення

⁉️ Чи можете Ви порадити мені класний термозахист без обтяження і липкості?

❌ Пінка для ван від UTerrQ

Ні. Хімозний аромат. Щоб отримати бодай трохи пристойну піну треба використати дуже велику кількість засобу - тому ця літрова баддя пішла за 4 використання

✨ Натомість рекомендую пінки від Fresh Juice - вони круті, економні і класно пахнуть

✅Крем для ніг DrSante

При щоденному використанні ніжки стають гладенькими і рожевенькими як у немовляти. Дуже крутий за свою бюджетну ціну💰Взагалі мені дуже подобаються креми для рук цієї фірми - моя щира рекомендація 👍🏻

✅ Зубні пасти BioRepair

Якщо чесно, великої різниці між ними я не помітила. Нічна хіба що більш насичена і залишає по собі довшу свіжість

Загалом дуже хороші пасти, які не роблять надто багато піни, навіть якщо переборщити із кількістю пасти. Приємний і стійкий ефект, свіжий подих і гладенькі зубки. Обовʼязково повторю