alena.rosee

Новенькі Викидушки

Новенькі Викидушки

Всім привіт!💕

Ееее 🤩

Повертаю дописи в улюбленій рубриці та покажу чим же я замінили косметику , яку збираюсь викидувати ✨

Зліва - те що на викидання , справа - нове на заміну ✨

1. Лореаль масло термозахист - не потребує реклами , дуже класний ефект та сяйво волосся. Також засіб економний. І хоч я не люблю олійки (люблю креми та лосьони для волосся ), оцей засіб Топ!

На заміну - відома олійка Gisou, мені подарували , сама б не купляла )))

2. На викидання :

Гель для душа Mauboussin - подарунок від Мейкап , прекрасний гель, має унісекс трояндово-удовий аромат, не сушить шкіру , використала із задоволенням .

Молочко для душу Pupa Круасан - це дужжже класний засіб, ніжне молочко доя миття , аромат реально круасана : пахне вершковим кремом та маслом (не дуже солодко), не сушить шкіру. В наборі була косметичка ) рекомендую також спробувувати.

На заміну: мої улюблені Lush (Lush це англійський Бренд натуральної свіжої косметики з неймовірними ароматами та багатим складом , я не знаю нічого подібного ) реально, яби не старались інші бренди робити щось подібне - саме такого нема. Кожне Різдво вони випускають засоби з ароматом Сніжна Фея як лімітку. То ж в мене Гель для душу та миючий засіб для душу до дня Св. Валентина з багатим складом всякого корисного для шкіри , а запах - це трояндовий лукум та какао , також прикрашено трояндами , дуже цікавий 🤩

3. Сироватка Велла в міні - реально не бачу ефекта та незрозуміла цей продукт , ціна якась неоправдана. Можливо просто моєму волоссю не підійшоу спрей.

На заміну Термо спрей Балеа - класний реально продукт за бюджетну ціну.

4. Шампунь Valmona - прекрасний м'який зволожуючий шампунь , концентрований та має приємний аромат.

На заміну: Balea для блиску з персиком - не сподобався вже , подумаю, можливо буду ним прати пензлики.

Ерболаріо з гіалуронкою - також не оцінило моє волосся.

Шукаю ще якийсь саме зволожуючий шампунь на пробу )

5. Крем Мигдальний Bottega Verde - на заміну ці ж креми , бо це любов ... ефект супер , запах також як молочнмй миндальний крем, шкіра мега зволожена .

6. Маска Таліка - подарунок з Мейкап , класна приємна маска , тільки хороші емоції від використання , тільки ціна висока як для моно застосування .

Тонік Кларінс - такий вже не перший раз, подобається , приємний .

Маска скраб ЛСФ - щось змінився запах...

На заміну бальзаму ЛСФ - маска для губ Лаш Снігова Фея 💕 інше без заміни бо в запасах ще є всяке подібне )))

1. Juliette has a Gun - Lust for Sun - Аромат літа та щастя ☺️

замінюю також Lust , але in Paradise 🤩 повторюю цю мініатюру - обожнюю ці півонії , найкращі для мене 💕

та DG Q який прям моє моє на кожен день, обожнюю і його 🍒

2. Maybelline Hyper easy коричнева підводка відпрацювала , класна, якось повторю.

На заміну олівець Сіслі , мені його подарували , я б за таку ціну не брала б олівець , але цікаво спробувати . В наборі з ним точилка ))

3. На викидання: консилер Hean - хороший легкий , освітлюючий. Та туші Obays і Loreal - обидві дужжже сподобались , дякую Мейкап що колись познайомили з ними , особливо Обейз ван лав 💕

Заміна: туш Huda beauty , Lancome Idole з новорічного набору (та вона також була) та Too faced Better than Sex (часто на повторі).

1. ББ крем Ерборіан - легенда , прекрасний , ідеальний . На заміну : міні Діор глоу та повнорозмір консилер контур Too faced - він такий концентрований що вистачає одніє краплі 🫢

2. спонж RT реально відпрабував, на заміну знайшла в шафі спонж блендер від Мейкап ще в старому дизайні , такі відгуки класні - то ж тепер і я спробую його 💜

3. Кондиціонер Пінка Пантін - зручний формат , наносити як звичайний бальзам, з ним волосся необтяжене, легке .

4. мінька бази під макіяж Rms beauty - бренд Аріани Гранде , хороша база , робить зволожуючий ефект без жирності.

Якщо ви все дочитали - БРАВО! 🤩

Якщо цікаво про якийсь продукт окремий допис - напишіть 💛

Дякую за увагу! 💐