KsuLv

Versace Man Eau Fraiche 💙 А які ваші улюблені чоловічі парфуми?

Versace Man Eau Fraiche 💙 А які ваші улюблені чоловічі парфуми?

Привіт, дівчатка 🤗

Неординарність, сміливість, шик і новаторство - девіз будинку Versace як в одязі, так і в парфумах.

Сьогодні мова піде про парфум, від якого у мене йде обертом голова - Versace Man Eau Fraiche. Його вважають символом нового етапу у парфумерній моді. Оскільки в 90-х роках на піку популярності були чоловічі східні композиції, які мали важкий, різкий аромат. Вони встигли дещо «втомити» споживачів, що підмітила Донателла Версаче. Про те, хто така Донателла розповідаю тут: https://club.makeup.com.ua/post/22331/

Парфум був випущений у 2006-му році парфумером Олів'є Креспом. Він створив також такі відомі аромати як: улюблений мною Black Opium Yves Saint Laurent, Today Avon (аромат моєї юності 😄), Light di Gioia Giorgio Armani (особливий, квітковий аромат, яким давно цікавилась, але так і не ризикнула спробувати) та багато інших.

Даний парфум я відкрила для себе, коли підбирала подарунок своєму на той момент хлопцю (на даний чоловіку). Прийшла в магазин парфумів і попросила консультанта якийсь неординарний, не «тяжкий», а ніжний аромат і дівчина дала понюхати кілька блоттерів, серед яких був ВІН! Коли запитала чи є щось схоже, вона сказала що аналоги є, але то зовсім «не те» і дала ще кілька блоттерів. Але то дійсно було «не те». Отже, вибір мій зупинився на Еу Фреш. І це, мабуть, кохання 💙

Versace Man Eau Fraiche 💙 А які ваші улюблені чоловічі парфуми?

🎼

🔵 Чутливий, ніжний, тендітний аромат, але в той же час сильний і мужній.

🔵 Шлейфовий!

🔵 Стійкість гарна: на тілі близько 8 годин, на одязі - 24 години.

🔵 Це аромат молодих, впевнених у собі, сміливих, ніжних чоловіків і мій улюблений 😄

🔵 Консистенція середня, розхід економічний.

🔵 Гель гарно очищує і ніжно зволожує шкіру, залишає гарний шлейф.

🔵 Бальзам зволожує, повністю вбирається шкірою, не залишаючи липкості, залишає стійкий аромат.

🔵 Ціна засобів не зовсім бюджетна, тому спеціально купувати не буду, що не можу сказати про парфум…

Сподіваюсь, ви здогадались який подарунок отримує мій чоловік на новорічні свята кожного року? 😅

Дякую за увагу 🤗