ДАРÍЯ КÓВАЧ

МІЙ НАСТРІЙ=АРОМАТ ЧОЛОВІКА

МІЙ НАСТРІЙ=АРОМАТ ЧОЛОВІКА

Так склалось, що за будь-який аромат відповідає чоловік. Він любить парфумерію, він обожнює коли вдома гарний аромат і навіть рідке мило чи гель для прання,повинні мати "вау" аромат.

Тож дифузери ми завжди обираємо ТІЛЬКИ офлайн,стоять два парфумери втикнуті носами в ті пробники, на яких вже співробітники не звертають уваги😂 Це ми ті люди, які розкручують гелі для прання🙋🏻‍♀️ І якщо чесно,я думала так роблять всі🙈

Власне ковбасу ми обираємо швидше, аніж те, як же будуть пахнути речі після прання,дискусії наше все🫠

Але з парфумами інша історія.

Я не прихильниця ароматів на собі. Мені достатньо, що моє волосся тримає аромат засобів. А моє тіло насичене ароматизованим лосьйоном.

Мій чоловік,як ви вже зрозуміли, протилежність . Якщо він не відчуває на собі аромат-це поганий аромат 😂 Щоправда,він вже змирився,що не треба душити всіх довкола,щоб відчути парфум на собі

Парфуми завжди обирала йому я. І завжди потрапляла чітко в ціль. Тут у нас смаки сходяться. Адже обидва любимо цитрусові і деревинні аромати.

Що це означає?

Поряд з ним я відчуваю себе на всі 100. Впевненою у завтрашньому дні, за сильною спиною і абсолютно щаслива. Зараз ми розлучаємось набагато рідше, чоловік не знаходиться в постійній небезпеці. Тож "вийти у світ" нам вдається частіше.

На кожен його аромат я маю власний макіяж, який опишу прям зараз (але головний аромат буде в кінці,до речі фото саме до нього)

Ароматів всього 4, приблизно стільки ж років ми за 11р. стосунків змогли прожити повноцінно,хоча мені здається,що ще менше. Парфумів звичайно було куди більше,але я опишу лиш мною придбані🤭

Тип аромату: фужерні, цитрусові
Початкова нота: Бергамот, Грейпфрут, Сицилійський мандарин, Ялівець
Нота серця: Бразильське рожеве дерево, Перець, Розмарин
Кінцева нота: Дубовий мох, Ладан, Мускус

Аромат свіжий і дуже глибокий аромат, насичений цитрусовими та деревними нотами. Все,як ми любимо.

Тож під цей аромат у мене завжди легкі тушовані коричневі стрілки, нюдові губи, (нюд,який ближчий до помаранчевого). Відчуття літньої легкості,вечірніх теплих прогулянок і помаранчевого заходу сонця.

Ці моя мама підігнала) Але повного розміру я так і не придбала, чомусь вони найменше підійшли

Тип аромату: деревинні, фужерні
Початкова нота: Диня, Цитрусові ноти
Нота серця: Морські ноти, Ґрунт
Кінцева нота: Амбра, Кедр, Сандалове дерево

Аромат розкривається стиглою сонячною динею і освіжаючими цитрусовими нотами, які поступово переходять в солонуваті бризки морських нот.

Тут вже мій макіяж відповідний флакону. Мої улюблені червоні губи. Це чіткі і підкреслені очі каялом, який виведений у вигляді стрілки, також розташований по всі лінії росту вій і звичайно ж на слизовій.

Це аромат для пристрасних побачень вдвох♥️

Тип аромату: деревинні, фужерні
Початкова нота: Грейпфрут, Лаванда, Лимон
Нота серця: Імбир, Жасмин, Яблуко
Кінцева нота: Береза, Дуб, Мускус, Пачулі, Сандал

Для мене-це домашній і затишний,але важкий і стійкий аромат. Я обирала набором, з гелем для душу і гелем після гоління.

Відчуття дому, розслаблення. Аромат для теплих зустрічей в рідному колі (наприклад на природі) чи моментів з власними думками на самоті.

Тут я оберу максимальну легкість але і стійкість, зачесані брови і помадка для брів. А також нюд на губах з розовинкою. (фото зроблене 2 роки назад, але саме воно передає вайб)

Це аромат, який він ще не отримав) Але вже користується мініатюрою. Я переживала,що не сподобається тому цього разу,спочатку затест)

Він від них в захваті,сказав,що це найкращий аромат,який був.

Тип аромату: водяні, деревинні
Початкова нота: Бергамот, Карамбола, Кардамон, Лимон, Трояндове дерево
Нота серця: Білий кедр, Перець, Тархун, Шавлія
Кінцева нота: Амбра, Деревинні ноти, Мускус, Сикомор, Шафран

Це єдиний аромат, який відрязняється типом. Звучить він також інакше. Саме тому я і мала сумніви

"Поєднанні ноти амбри, мускусу і деревного присмаку. Пікантності «серцю» аромату надають кедр, мускатний горіх і естрагон. Початкові ноти - білий лимон, рожеве дерево і карамбола - здатні подарувати відчуття безмежної розкутості та свободи"

Свобода.

Аромат саме таке звучання і має. Дуже символічне і також флакон у блакитних тонах.

Цей аромат останній і сьогодні мій чоловік "одягнув" його.

А я сьогодні ось така👇🏼

З новими цінностями,вільна,розкута,впевнена. Тож і мій макіяж відповідний. (Ну і стиль зйомок також змінився)

У мене змінилась зовнішність,я працювала над цим (без інʼєкцій). Я нарешті схудла, і повернула свої "кути".

І я точно знаю чого хочу. Ми знаємо чого прагнемо.

Саме так відчувається цей аромат