Yara

Numero для кучерів

Numero для кучерів

Свій перший огляд вирішила присвятити засобам з лінійки від Brelil Numero з екстрактом вівса ( маска та спрей) рідкі кристали про які теж тут напишу в лінійку не входять.

Лінійка позиціонується як засоби ,що підходять для сухого, пошкодженого волосся з метою його відновлення ( звичайно, мова йде про візуальне відновлення)

Маю фарбоване, кучеряве, неслухняне, сухе волосся з посіченими кінчиками.

Шампунь не замовляла, бо маю жирну шкіру голови і думаю що він не має такої промиваючої здатності яка мені потрібна.

🌾Маска - взяла одразу великий об'єм, якого мені вистачило на місяців 3 - 2 з половиною при не досить економному користуванні. Маска не дуже густа,( за рахунок цього трохи незручно користуватися саме з банки, розтікається) з досить насиченим, теплим ароматом ( властивий всій лінійці) який лишається на волоссі до наступного миття. Добре зволожує волосся , розплутує і робить м'яким. У мене фарбоване волосся і я б не сказала, що вона сильно змиває фарбу.

🌾Спрей- двохвазний, перед використанням необхідно струсити щоб дві рідини перемішалися. Чесно, особисто в своїй рутині не побачила великої необхідності в його використанні. Інколи я витягую волосся з феном і щіткою - тоді він стає додатковим засобом для гладкості -після маски на вже майже сухе волосся перед кристалами. Пом'якшує волосся і мабуть це все)

🌾 Кристали - та ж олійка для волосся, досить приємна, додає блиску і м'якості , візуально робить посічені кінчики "склеяними" і менш помітними. Гарна скляна упаковка, яка не проливається навіть якщо покладете в сумочку або косметичку і злетить кришечка. Єдине що ,скло тяжкувате щоб носити з собою) Потрібно пару крапель, тому досить економне у використанні. Розтирила у долонях і погладжувальними рухами наносила від кінчиків по довжині.

В цілому, можу сказати, що лінійка досить приємна саме для кучерявого волосся, якому треба зволоження без обтяження- засоби майже не з'їдають об'єм.

Кучеряшки виходять м'які та блискучі.