Yara

Порятунок взимку для зневодненої шкіри

Порятунок взимку для зневодненої шкіри

Optimals Hydra Radiance від Оріфлейм

я думаю для багатьох з нас Оріфлейм відомий з дитинства, саме через такі дитячі спогади, якийсь час назад, я вирішила заради цікавості взяти пару засобів на затест і була приємно здивована)

Моя шкіра обличчя жирна та має проблему у вигляді розширених пор та висипань. Але при цьому вона зневоднена, а взимку це проявляється у лущеннях та почутті стягненості. Тобто, якщо влітку я спокійно користуюся якимось легеньким гелевим кремом або сироваткою, то зараз такий варіант не проходить.

Проблема підібрати в такому випадку крем полягає у тому , що є загроза, де більш насичений засіб може забити пори і спровокувати висипання. Даний засіб цілком впорався з задачею.

Крем не надто густої текстури, але і не гель. Приємно наноситься і не скочується після тонеру або сироватки і швидко вбирається, не залишає відчуття липкостя. Позиціонується як для сухої шкіри.

Має легкий приємний аромат доглядового засобу, який не залишається на довго на обличчі. Використовую його вдень і ввечері, хоча в цій серії ще є і нічний крем. ( Не бачу поки що для себе сенсу брати окрему баночку, якщо цей цілком підходить)

Виробник вказує про наявність у складі екстракту Ламінарії, масла Ши та вітаміну С- але особисто для мене в цьому немає особливого сенсу, адже все це десь в середині списку інгредієнтів, а так на другому місці йде гліцерин як і у багатьох зволожуючих засобах)

рекомендую спробувати, якщо маєте подібну проблему взимку і боїтеся спровокувати нові висипи.

Stay hydrated 💧🌙

Порятунок взимку для зневодненої шкіри